Menu

Michael J. Fox cierpiał katusze podczas wieczoru z księżną Dianą

Michael J. Fox cierpiał katusze podczas wieczoru z księżną Dianą
Aktor z żoną, Tracy Pollan. (Fot. PAP/EPA)
Hollywoodzki gwiazdor poznał księżną Dianę podczas światowej premiery „Powrotu do przyszłości” w Londynie. Siedział obok niej na pokazie filmu. „To mogła być najwspanialsza noc mojego życia, a była koszmarem” – wspomina w programie telewizyjnym Jimmy'ego Fallona.
Reklama

Michael J. Fox był gościem ostatniego odcinka programu "The Tonight Show". Za pośrednictwem wideokomunikatora połączył się z Jimmym Fallonem. Osią ich rozmowy miała być autobiografia aktora "No time like the future", która trafiła do sprzedaży 17 listopada.

Na wstępie gospodarz programu postanowił zweryfikować u źródła kilka mitów, które krążą wokół Foksa. Pierwszy dotyczył tego, że podczas światowej premiery "Powrotu do przyszłości" w Londynie w 1985 r. był obok księżnej Diany.

"Siedziała obok mnie. Światła zgasły, film się zaczął i zdałem sobie sprawę, że jestem na wyciągnięcie ręki od bycia z nią na randce" – relacjonował Fox. Aktor niestety szybko poczuł, że musi pójść do toalety i nie mógł skupić się na niczym innym.

"Siedzę tam i umieram. Nie mogę jej nic powiedzieć i nie mogę od niej odejść, bo nie mogę usiąść ani stanąć tyłem do niej" – wspominał. Zgodnie z protokołem nie mógł odwrócić się plecami do księżnej. Musiał poczekać aż to ona opuści pomieszczenie jako pierwsza. "To mogła być najwspanialsza noc mojego życia, a była koszmarem. Koszmarem wstrzymywania się od sikania" – skomentował Fox.

Jak zapamiętał Dianę? "Podczas seansu kilka razy się śmiała. Nie buczała. Była słodka".

Komentarze
  • Pimpek
    22 listopada, 23:50

    Biedny J.Fox nie mógł wytrzymać 2h .Żebyś miał pęcherz nadreaktywny to byś zobaczył co znaczy wstrzymywanie się od sikania .To jest dopiero tragedia.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.11.2020
GBP 5.028 złEUR 4.471 złUSD 3.763 złCHF 4.130 zł

Sport


Sport

Reklama