Menu

Michael Douglas został wzięty za dziadka swojej córki...

Michael Douglas został wzięty za dziadka swojej córki...
Michael Douglas ma 76 lat, jego żona Catherine Zeta-Jones - 51. (Fot. PAP/EPA)
Aktor nie krył dumy, gdy podczas wywiadu w programie 'The Kelly Clarkson Show', opowiadał o swojej córce, która niedawno ukończyła szkołę średnią. Podzielił się też pewną anegdotą. W trakcie ceremonii zakończenia szkoły został wzięty za dziadka 18-letniej Carys.
Reklama

Choć Michael Douglas jest jednym z największych hollywoodzkich aktorów, nie uchroniło go to przed niefortunną pomyłką w trakcie ceremonii zakończenia roku szkolnego jego córki.

"To było takie cudowne, jestem z niej taki dumny. Ale muszę ci powiedzieć Kelly, że to trudna sytuacja, gdy wychodzisz z pomieszczenia, a inni rodzice podchodzą do ciebie i mówią: gratulacje, musisz być taki dumny ze swojej wnuczki" – wspomniał w rozmowie z Kelly Clarkson 76-letni aktor. To wyznanie wzbudziło na widowni salwy śmiechu. Dodał, że nie wziął tego komentarza do siebie, rozumiejąc, że inni rodzice starali się być po prostu mili…

W wywiadzie przyznał również, że wraz z żoną, Catherine Zeta-Jones, obawiają się syndromu "pustego gniazda". Ich starszy syn, 20-letni Dylan, już wyprowadził się z rodzinnego domu.

"To przerażające, naprawdę przerażające. Patrzymy na siebie i pozostaje nam tylko powiedzieć: cóż, zostaliśmy tylko ty i ja kochanie" – wyjaśnił. Douglas i Zeta-Jones są małżeństwem od 2000 roku. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama