Menu

Metallica opublikowała własną wersję "Snu o Warszawie"!

Metallica opublikowała własną wersję "Snu o Warszawie"!
Metallica: Kirk Hammett, Lars Ulrich, James Hetfield i Robert Trujillo. (Fot. Getty Images)
Podczas sierpniowego koncertu w Warszawie Metallica zrobiła polskim fanom niespodziankę i zagrała Sen o Warszawie Czesława Niemena. Teraz zespół opublikował na swoim kanale na YouTube profesjonalne nagranie tego utworu.
Reklama

To był jeden z najpiękniejszych momentów sierpniowego koncertu grupy Metallica na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Gdy po pierwszych taktach publiczność rozpoznała, że Robert Trujillo i Kirk Hammett grają "Sen o Warszawie” Czesława Niemena, z tysięcy gardeł popłynęły słowa tego przeboju.

Piosenka sprawiła dużo radości zebranym na stadionie fanom, a amatorskie nagrania, które trafiły do sieci, mimo nienajlepszej jakości miały ogromną oglądalność. Teraz na oficjalnym kanale Metalliki na YouTube można obejrzeć profesjonalnie zrealizowane nagranie tego fragmentu koncertu.

Utwór wykonali Robert Trujillo oraz Kirk Hammett w ramach tzw. Rob & Kirk’s Doodle. Polega to na tym, że na każdym koncercie podczas europejskiej trasy Trujillo i Hammett wykonywali przeróbkę jakiegoś popularnego w danym kraju utworu. W Czechach zagrali "Jożina z Bażin", a podczas pierwszego ubiegłorocznego występu w Polsce, który miał miejsce w Krakowie, muzycy wykonali "Wehikuł czasu" grupy Dżem. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.01.2020
GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

Sport


Reklama