Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Meghan Markle i książę Harry pracują nad dwoma nowymi projektami dla Netfliksa

Meghan Markle i książę Harry pracują nad dwoma nowymi projektami dla Netfliksa
Harry i Meghan w 2020 r. założyli firmę Archewell Productions, która tworzy m.in. projekty dla Netflixa. (Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images)
W ramach wielomilionowej umowy, którą Meghan Markle i książę Harry zawarli z Netfliksem w 2020 r., para pracuje nad kolejnymi produkcjami. Jak wynika ze wstępnych ustaleń dwa nowe tytuły będą serialami non-fiction. Jeden z nich koncentruje się wokół gotowania i ogrodnictwa. A drugi - zapewne wyrażający zainteresowania Harry’ego - weźmie pod lupę świat profesjonalnego polo.
Reklama
Reklama

Jak informuje serwis Deadline, oba projekty na razie są na wczesnym etapie produkcji. Producentką wykonawczą i swoistą kuratorką pierwszego serialu będzie Meghan Markle. Gwiazda serialu "W garniturach" zadbała, by za produkcją stały najlepsze nazwiska.

Za reżyserię odpowiedzialny będzie Michael Steed, który ma na swoim koncie między innymi współpracę z Anthonym Bourdainem przy jego kulinarno-podróżniczym programie "Anthony Bourdain: miejsca nieznane".

Meghan swoim doświadczeniem wspiera też producentka Leah Hariton, która pracowała przy programie kulinarnym Seleny Gomez. Zgodnie z ogólnikową zapowiedzią produkcja "będzie celebrować radość gotowania i ogrodnictwa, rozrywkę i przyjaźń".

Drugi projekt z pewnością jest ściśle związany z księciem Harrym i odpowiada na jego zainteresowania, bowiem dotyczy gry w polo, która pasjonuje Harry’ego od najmłodszych lat. Zgodnie z zapowiedzią serial "zapewni widzom bezprecedensowy dostęp do świata polo, ukaże jego charakter, pasję".

Za sprawą nowej produkcji poznamy nie tylko zasady tego sportu, ale także czołowych zawodników. Zdjęcia realizowane były głównie podczas corocznych mistrzostw polo w Stanach Zjednoczonych - US Open Polo Championship w Wellington na Florydzie.

Nowe produkcje dołączą do trzech innych projektów, które para zrealizowała dla Netflixa. W katalogu platformy znalazły się już głośny serial dokumentalny "Harry i Meghan" ukazujący historię ich związku, relacji z rodziną królewską i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych.

Para wyprodukowała także serię "Urodzeni liderzy" - serię wywiadów ze światowymi przywódcami. Ostatnim projektem był serial "Niezwyciężone serca" opowiadający historie sześciorga weteranów wojennych, uczestników Igrzysk Niezwyciężonych.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.05.2024
GBP 4.9798 złEUR 4.2572 złUSD 3.9175 złCHF 4.3052 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama