Menu

"Mam to gdzieś". Harrison Ford zirytowany pytaniem o "Gwiezdne wojny"

"Mam to gdzieś". Harrison Ford zirytowany pytaniem o "Gwiezdne wojny"
"Duch Mocy? Nie mam pojęcia, co to takiego Duch Mocy". (Fot. Getty Images)
21 lutego na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film z Harrisonem Fordem w roli głównej - 'Zew krwi'. Jego amerykańska premiera odbyła się tydzień wcześniej. Przy tej okazji dziennikarze zapytali Forda o 'Gwiezdne wojny', w których wcielał się w postać Hana Solo. Wyraźnie zirytowało to gwiazdora.
Reklama

Żywot Hana Solo zakończył się śmiercią w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" z 2015 roku. Postać pilota powróciła jednak w jednej ze scen zeszłorocznego zamknięcia kosmicznej sagi, filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie".

Dziennikarz "USA Today" wrócił do niej pamięcią, pytając aktora o to, czy Han Solo był w tej scenie tzw. Duchem Mocy (Force Ghost).

"Duch Mocy? Nie mam pojęcia, co to takiego Duch Mocy" – odparł Harrison Ford ściszając głos przed kolejnymi słowami. "Nie mów o tym nikomu. Powiem to bardzo cicho, żeby się nie nagrało. Nie mam, k…a, pojęcia co to takiego Duch Mocy. I mam to gdzieś" – zakończył swoją wypowiedź.

Harrisonowi Fordowi podpowiadamy, choć ma to gdzieś. Duch Mocy to esencja duszy osób obdarzonych Mocą, która zachowuje świadomość po śmierci i jest w stanie kontaktować się z żyjącymi.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 31.03.2020
GBP 5.105 złEUR 4.552 złUSD 4.147 złCHF 4.300 zł

Sport


Reklama