Menu

Magda Gessler pochwaliła się wyjątkowym prezentem od męża

Magda Gessler pochwaliła się wyjątkowym prezentem od męża
Słynna restauratorka uwielbia świecidełka i wcale się z tym nie kryje... (Fot. PAP)
Kolejna edycja 'Kuchennych rewolucji' została nagrana i będzie emitowana w TVN od połowy lutego, więc Magda Gessler może się zająć pielęgnowaniem rodzinnych relacji...
Reklama

Urodziny swojego męża Waldemara Kozerawskiego restauratorka uczciła wyjątkową niespodzianką. Namówiła słynną wokalistkę Urszulę Dudziak do tego, by nagrała film, na którym śpiewa Kozerawskiemu "Happy Birthday to You", a to niezwykłe wykonanie oczywiście pokazała na Instagramie.

Teraz opublikowała tam zdjęcie podarunku, który ona dostała od męża. Gwiazda TVN dostała od ukochanego złotą biżuterię od Tiffany & Co. "Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka. Nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję Ci bardzo, Walduś" – napisała wzruszona Gessler.

O tym, jak bardzo Gessler się cieszy z tego prezentu, świadczy fakt, że poświęciła mu kolejny wpis na Instagramie. Restauratorka wrzuciła zdjęcie, na którym dokładnie widać detale obrączki i napisała: "W malinowej miłosnej oprawie obrączka Tiffany & Co", a jeden z hasztagów, którymi opatrzyła post, to skierowane do Waldemara wyznanie: #kochamcie.

Najwyraźniej między Magdą Gessler i Waldemarem Kozerawskim miłość niezmiennie kwitnie, mimo że na co dzień dzielą ich tysiące kilometrów. On mieszka w Toronto, gdzie prowadzi klinikę medycyny estetycznej, a ona w Warszawie.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama