Menu

Magda Gessler oburzona, bo została okrzyknięta "hotuwą"!

Magda Gessler oburzona, bo została okrzyknięta "hotuwą"!
Kiedyś była "hotówą", dzisiaj króluje w "Kuchennych rewolucjach"... (Fot. PAP/EPA)
Zamyślone spojrzenie, piękne, ciemne loki… Tak wygląda Magda Gessler na zrobionym 35 lat temu zdjęciu, które opublikowała właśnie na Instagramie. Archiwalna fotografia zrobiła ogromne wrażenie na fanach restauratorki. Jedna z nich, wyraźnie zachwycona dawnym wyglądem swojej idolki, napisała w komentarzu 'hotuwa'. To określenie trochę zirytowało prowadzącą 'Kuchenne Rewolucje'...
Reklama

Ostro wytyka błędy, wywala na podłogę talerze z niedobrym jedzeniem, krytykuje, nie przebierając w słowach, a potem wymyśla nowe dania. Ten styl działania Magdy Gessler znają dobrze fani programu "Kuchenne rewolucje", którego 22. sezon jest właśnie emitowany w TVN. Krewki temperament gwiazdy znają wszyscy widzowie, mogli go poznać także internauci, którzy zostawiają komentarze pod postami Gessler na Instagramie. Prowadzącej "Kuchenne rewolucje" zdarza się używać niecenzuralnych słów, pisać bez owijania w bawełnę, co myśli, zwłaszcza gdy komentarze internautów bywają zbyt dosadne lub dotyczą kogoś z jej bliskich.

Tym razem Magda Gessler poczuła się zaniepokojona, bo zobaczyła w komentarzu określenie, którego znaczenia nie znała, więc nie wiedziała, czy została pochwalona, czy obrażona. "To był cudowny czas... spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem, moim bratem i jego żoną Zosią Rejman. Siostra Marcysia Rejman również była z nami" - napisała Magda Gessler pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem z domowego archiwum. Z hasztagów, które dodała, można się dowiedzieć, że fotografię wykonano w warszawskim Hotelu Victoria w 1982 roku.

Na zdjęciu widać, że 35 lat temu Magda Gessler wyglądała tak, jak dziś wygląda jej córka Lara, co nie umknęło uwadze internautów. Jedna z fanek restauratorki opublikowała jednak bardzo oryginalny komentarz. "Ale hotuwa. Mogę prosić o besos?" - napisała. W odpowiedzi Magdy Gessler czuć było irytację: "Co znaczy to dziwne słowo???" - zżymała się restauratorka.

Internauci natychmiast zaczęli uspokajać prowadzącą "Kuchenne rewolucje", że "hotuwa" pochodzi od słowa hot i jest pochwałą. "Gorąca osoba = ładna", "Że piękna pani jest!", "To znaczy, że jest pani hot, w USA ma to pozytywne znaczenie i jest dość miłym komplement" – wytłumaczyli. Choć Magda Gessler jest na bieżąco z social mediami, a liczba jej obserwatorów (1,1 mln!) i zasięgi robią wrażenie, to jednak z używanego przez młodszych internautów slangowych słówek musi się jeszcze podszkolić. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.05.2021
GBP 5.3050 złEUR 4.5628 złUSD 3.7514 złCHF 4.1592 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama