Menu

Madonna znów w szokującym duecie!!!

Madonna znów w szokującym duecie!!!
Ale z kim???
Reklama
Nie opadły jeszcze emocje związane z odważną sesją zdjęciową Madonny w magazynie "L Uomo Vogue", a piosenkarka znów podnosi temperaturę swoim fanom. W najnowszym wydaniu pisma "V" królowa popu pozuje w towarzystwie swojej nieformalnej następczyni - Katy Perry.

55-letnia Madonna i 29-letnia Katy Perry stanęły przed obiektywem cenionego fotografika Stevena Kleina w skórzanych gorsetach. Strój zobowiązuje - cała sesja z udziałem piosenkarek nawiązuje klimatem do praktyk S & M. Za prowokację już uznano fakt, że znana z władczego usposobienia Madonna tym razem wciela się w rolę uległą.

Na jednym z ujęć widać Madonnę klęczącą przed Perry. Na innym legendarna gwiazda leży na kanapie, spętana linami przez swoją młodszą konkurentkę. Kolejne zdjęcie przedstawia pretendentkę do tytułu królowej popu dosiadającą aktualną posiadaczkę korony.

Odważną sesję z udziałem piosenkarek już określono mianem "kontrowersyjnej". Komentatorzy upatrują w niej sensacji podobnej do tej, jaką przed dekadą wywołał słynny pocałunek Madonny z Britney Spears podczas telewizyjnej gali MTV.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.08.2020
GBP 4.867 złEUR 4.398 złUSD 3.714 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama