Menu

Madonna znów w szokującym duecie!!!

Madonna znów w szokującym duecie!!!
Ale z kim???
Reklama
Nie opadły jeszcze emocje związane z odważną sesją zdjęciową Madonny w magazynie "L Uomo Vogue", a piosenkarka znów podnosi temperaturę swoim fanom. W najnowszym wydaniu pisma "V" królowa popu pozuje w towarzystwie swojej nieformalnej następczyni - Katy Perry.

55-letnia Madonna i 29-letnia Katy Perry stanęły przed obiektywem cenionego fotografika Stevena Kleina w skórzanych gorsetach. Strój zobowiązuje - cała sesja z udziałem piosenkarek nawiązuje klimatem do praktyk S & M. Za prowokację już uznano fakt, że znana z władczego usposobienia Madonna tym razem wciela się w rolę uległą.

Na jednym z ujęć widać Madonnę klęczącą przed Perry. Na innym legendarna gwiazda leży na kanapie, spętana linami przez swoją młodszą konkurentkę. Kolejne zdjęcie przedstawia pretendentkę do tytułu królowej popu dosiadającą aktualną posiadaczkę korony.

Odważną sesję z udziałem piosenkarek już określono mianem "kontrowersyjnej". Komentatorzy upatrują w niej sensacji podobnej do tej, jaką przed dekadą wywołał słynny pocałunek Madonny z Britney Spears podczas telewizyjnej gali MTV.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.12.2019
GBP 5.053 złEUR 4.272 złUSD 3.850 złCHF 3.896 zł

Sport


Reklama