Menu

Madonna: "Koronawirus jest wywołany przez demony!"

Madonna: "Koronawirus jest wywołany przez demony!"
Madonna ma swoją teorię... (Fot. PAP/EPA)
Gwiazda muzyki pop udostępniła w mediach społecznościowych wideo przedstawiające wypowiedź kontrowersyjnej lekarki. Twierdzi ona, że skutecznie leczy chorych na Covid-19 środkiem przeciwzapalnym. Uważa też, że rozprzestrzenianie chorób może być spowodowane 'spermą demonów'.
Reklama

Piosenkarka szybko usunęła wideo po tym, gdy zostało oznaczone przez aplikację jako rozpowszechniające fałszywe informacje o Covid-19. Film przedstawiał dr Stellę Immanuel, lekarkę z Houston, która przemawiała na wiecu w Waszyngtonie, zorganizowanym przez grupę America’s Frontline Doctors, powiązaną ze skrajnie prawicową grupą Tea Party Patriots.

Immanuel peroruje, że maski są zbędne i twierdzi, że skutecznie wyleczyła setki pacjentów z koronawirusem hydroksychlorochiną - lekiem na malarię. We wcześniejszych wypowiedziach twierdziła, że wiele dolegliwości powodowanych jest przez "spermę demonów", którą owe stwory rozsiewają w trakcie "mokrych" snów.

Wpis Madonny zaczynał się od słów "Prawda nas wyzwoli!". Piosenkarka zasłynęła już stwierdzeniem, że szczepionka na Covid-19 "była dostępna od miesięcy", ale "ludzie u władzy, którzy mogą zarabiać na jej długotrwałym poszukiwaniu, nie chcą tego przyznać". Jeszcze wcześniej poinformowała, że sama zachorowała na Covid-19, i że była chora już w takcie wiosennych koncertów. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.09.2020
GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama