Menu

Kylie Minogue po latach trafia na okładkę ekskluzywnego pisma dla gejów

Kylie Minogue po latach trafia na okładkę ekskluzywnego pisma dla gejów
Kylie pochwaliła się okładką na swoim Instagramie.
Australijska ikona disco ogłosiła to w mediach społecznościowych. Podziękowała wydawcy i dodała, że jej marzeniem jest świat, w którym wszyscy będą mogli się wspierać, kochać i być dla siebie sojusznikami.
Reklama

"Gay Times" jest brytyjskim miesięcznikiem przeznaczonym dla gejów i biseksualnych mężczyzn. Największym tego typu magazynem skierowanym do osób LGBT w Europie. Pismo uzasadnia okładkę z Kylie Minogue tym, że artystka od dawna jest "zaangażowanym orędownikiem społeczności LGBTQ +". Słowa z postu artystki: "Honor dla sojusznika" oznaczają, że wygrała ona w corocznym, organizowanym przez redakcję plebiscycie: "Honor for Allyship".

W filmie wideo Minogue powiedziała: "Jestem niesamowicie zaszczycona otrzymaniem tej nagrody. Dziękuję z całego serca. Dążąc do bardziej ogólnodostępnego świata, mam nadzieję, że wszyscy będziemy mogli wspierać się, kochać i być dla siebie sojusznikami". Zapytana, dlaczego wyznaje takie wartości, odpowiedziała: "Nie wiem, jak to wytłumaczyć, bo to było i jest. Zgodnie z moimi zasadami i poglądami na życie, powinieneś być tym, kim jesteś i kim chcesz być. To ma dla mnie sens".

Artystka wydała w listopadzie tego roku swój 15. album solowy zatytułowany "Disco". Nagrywała go w warunkach izolacji społecznej (wcześniej przyznała, że izolowała się w londyńskim apartamencie, a z członkami zespołu komunikowała się za pośrednictwem komunikatorów internetowych). Inspiracją do większości zawartych na nim utworów jest muzyka disco z lat 70. i 80.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2021
GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

Sport


Sport

Reklama