Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kylie Jenner pierwszą kobietą na świecie z 300 mln obserwatorów na Instagramie

Kylie Jenner pierwszą kobietą na świecie z 300 mln obserwatorów na Instagramie
Kylie Jenner ze swoim partnerem życiowym Travisem Scottem. (Fot. Jon Kopaloff/FilmMagic)
Mimo że w ostatnich miesiącach Kylie Jenner nie udziela się zbytnio na Instagramie, to jako pierwszej kobiecie na świecie udało jej się przekroczyć próg 300 mln followersów na tej aplikacji. Tylko jeden człowiek ma od niej więcej obserwatorów – jest nim Cristiano Ronaldo, który zgromadził rzeszę 389 mln wirtualnych fanów.
Reklama
Reklama

Do niedawna palmę pierwszeństwa wśród kobiet dzierżyła Ariana Grande. Obecnie ma 289 mln fanów. Zajmowała pierwsze miejsce od lutego 2019 r., kiedy to zepchnęła na drugą lokatę Selenę Gomez.

Kylie Jenner to modelka i celebrytka znana z udziału w programie E! "Z kamerą u Kardashianów". To również właścicielka firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics. Choć w tym toku skończy dopiero 25 lat, "Forbes" wycenia jej majątek na 900 mln dolarów.

Jenner została liderką Instagrama w dosyć zaskakującym momencie, gdyż między 5 listopada a 23 grudnia nie publikowała żadnych postów. Ta cisza miała zapewne związek z tym, że 4 listopada na koncercie jej partnera, rapera Travisa Scotta, doszło do wybuchu paniki, wskutek czego zginęło 10 osób. Być może w kontekście tej tragedii Kylie wolała nie prowokować hejterów kolejnymi postami na temat swojego "idealnego" życia.

Wkrótce konto celebrytki może poszerzyć się o dużą rzeszę nowych fanów. Wabikiem jest druga ciąża Kylie – jej ostatnie zdjęcia wskazują, że jest tuż przed rozwiązaniem. Rozgłosu przysporzyć jej też może nowy reality show "The Kardashians", który zadebiutuje w tym roku na platformie Hulu.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2022
GBP 5.4958 złEUR 4.5920 złUSD 4.0684 złCHF 4.4211 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama