Menu

Kuba Wojewódzki narzeka na swoją "niefortunną urodę"

Kuba Wojewódzki narzeka na swoją "niefortunną urodę"
Kuba twierdzi, że nadrabia "urokiem osobistym"... (Fot. PAP)
Weekend spędzony na Helu wprowadził popularnego dziennikarza w refleksyjny nastrój i skłonił do rozmyślań na temat swojego wyglądu. Pokłosiem tych przemyśleń jest opublikowany na Instagramie post, w którym Kuba Wojewódzki samokrytycznie stwierdził, że jego uroda jest 'niefortunna', a w kontaktach z kobietami nadrabia urokiem osobistym.
Reklama

Wiele rzeczy można powiedzieć o Kubie Wojewódzkim, ale na pewno nie można mu odmówić sarkastycznego poczucia humoru, a także dystansu do siebie. Ów dystans dziennikarz zaprezentował także w ostatnim wpisie, który pojawił się na jego profilu. Showman opublikował zdjęcie z plaży na Helu i napisał o sobie: "Urodziłem się z dosyć niefortunną urodą. Mam wrażenie że Bóg spojrzał na mnie i powiedział: Będziesz potrzebował pomocy, żeby się z kimś umówić. I dał mi niezwykły urok…" - zażartował.

Post stał się też dla Wojewódzkiego okazją do zaprezentowania koszulki ozdobionej naszywką z jego twarzą. Pochodzi ona z kolekcji sportowych ubrań, którą dziennikarz sygnuje swoim nazwiskiem. Czujni internauci zauważyli we wpisie Kuby Wojewódzkiego odwołanie do Boga i nie omieszkali mu tego wytknąć, bo dziennikarz jest zdeklarowanym ateistą.

"A dlaczego akurat Bóg? Rzekomo w niego nie wierzysz! I tu cię mamy, przyłapany na gorącym uczynku…". Na odpowiedź gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać. "Bóg jest dla mnie postacią literacką. Jak Kubuś Puchatek czy Don Kichot…" - wyjaśnił dziennikarz.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama