Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Koronawirus zmusił Adele do przełożenia serii koncertów w Las Vegas

Koronawirus zmusił Adele do przełożenia serii koncertów w Las Vegas
Brytyjska gwiazda w poruszającym filmiku wyjaśniła powody odwołania serii koncertów. (Fot. Twitter/@adele)
21 stycznia miała wystartować szumnie zapowiadana rezydentura Adele w Los Angeles. Plany te pokrzyżowała jednak pandemia. 'Nie spaliśmy ponad 30 godzin, próbując to rozgryźć, ale skończył nam się czas' - ogłosiła ze łzami w oczach piosenkarka.
Reklama
Reklama

Jedna z największych brytyjskich gwiazd estrady pod koniec ubiegłego roku zaprezentowała światu nową płytę. Wyczekiwany przez słuchaczy album "30" natychmiast pobił rekordy popularności. Swój spektakularny powrót autorka hitu "Hello" miała przypieczętować wyjątkową serią koncertów o nazwie "Weekends with Adele", którą ogłosiła w listopadzie.

Artystka podpisała lukratywny kontrakt na weekendowe występy w prestiżowej sali koncertowej The Colloseum w hotelu Caesars Palace, podczas których miała po raz pierwszy zaprezentować szerszej publiczności materiał z nowego krążka. Za każdy z nich gwiazda miała zainkasować pół miliona funtów. Co więcej, zapewniono jej pobyt w luksusowym apartamencie, w którym cena za jedną dobę wynosi rekordowe 30 tys. dolarów.

Adele opublikowała właśnie na Instagramie emocjonalne nagranie, w którym podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Ze względu na problemy techniczne oraz wiele przypadków zakażeń koronawirusem w jej zespole, została zmuszona odwołać premierowy koncert, który miał się odbyć 21 stycznia w ramach jej rezydentury w Los Angeles.

W poruszającym filmiku piosenkarka przeprosiła fanów za swoją decyzję o zmianie terminu. "Bardzo was przepraszam, ale mój program nie jest gotowy. Próbowaliśmy dosłownie wszystkiego, aby zdążyć na czas, ale opóźnienia w dostawach i COVID-19 zniszczyły nasze plany. Połowa mojego zespołu zaraziła się koronawirusem i nadal choruje. Przygotowanie show okazało się nieosiągalne, a nie mogę pokazać wam tego, co jak dotąd udało się zorganizować. Jestem potwornie zmęczona. Wybaczcie, że informuję o tym w ostatniej chwili. Nie spaliśmy ponad 30 godzin, próbując to rozgryźć, ale skończył nam się czas" – wyjawiła gwiazda z trudem tłumiąc płacz.

Artystka zapewniła przy tym odbiorców, że zaplanowane koncerty się odbędą, jednak w późniejszym, na razie bliżej nieokreślonym, czasie. "Jestem ogromnie zasmucona i zawstydzona tym, co się stało. Pracujemy obecnie nad ustaleniem nowych dat koncertów. Obiecuję, że ukończymy program i pokażemy go wam. Bardzo mi przykro, że nie udało się tego zrobić na czas" – przekazała łamiącym się głosem piosenkarka.

Koncerty z cyklu "Weekends with Adele" miały potrwać do 16 kwietnia. Przedstawiciele Caesars Palace w udostępnionym oświadczeniu wyrazili wsparcie dla Adele i zapewnili, że osoby, które zarezerwowały nocleg w hotelu, otrzymają pełny zwrot pieniędzy.

Komentarze
  • Michael Scott
    23 stycznia, 13:50

    she taste of nowy lad

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama