Menu

Koniec z nawiedzonymi domami. Trzecia część "Obecności" będzie zupełnie inna

Koniec z nawiedzonymi domami. Trzecia część "Obecności" będzie zupełnie inna
Vera Farmiga - odtwórczyni jednej z głównych ról. (Fot. PAP)
Obecność to jedna z najpopularniejszych w ostatnich latach serii horrorów. We wrześniu tego roku do kin ma trafić trzecia jej część zatytułowana Obecność 3: Na rozkaz diabła.
Reklama

David Leslie Johnson-McGoldrick, scenarzysta tego filmu zapewnia, że trzecia odsłona będzie się znacząco różnić od dwóch pierwszych części cyklu. A cała seria nie będzie się już skupiać na nawiedzonych domach.

Głównymi bohaterami opartej na faktach serii "Obecność” jest małżeństwo Warrenów: Edward i Lorraine. To słynni i kontrowersyjni badacze zjawisk paranormalnych, którzy w swojej karierze zbadali ponad dziesięć tysięcy takich przypadków. W dwóch pierwszych częściach filmu Warrenowie (grani przez Patricka Wilsona i Verę Farmigę) zajmowali się tajemniczymi sprawami nawiedzonych domów. Teraz to się zmieni. Obecność 3 jest zupełnie innym filmem niż poprzednie dwie części. Nasza seria podąży w nowym kierunku poza formułę nawiedzonego domu” – poinformował na Twitterze Johnson-McGoldrick.

Słowa scenarzysty potwierdza oficjalny opis fabuły filmu. "Film Obecność 3: Na rozkaz diabła opowiada mrożącą krew w żyłach historię terroru, morderstwa i nienazwanego zła, które zaszokowało nawet doświadczonych śledczych badających paranormalne sprawy, jakimi są Warrenowie. Jedna z najbardziej sensacyjnych spraw, jakimi się zajmowali, rozpoczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Potem oboje podążą w kierunku, w którym nigdy nie byli. Zajmą się sprawą podejrzanego o morderstwo, który po raz pierwszy w kryminalnej historii Ameryki broni się, twierdząc, że został opętany” – czytamy w opisie.

Trzecią część "Obecności” wyreżyseruje Michael Chaves, który jest twórcą jednego ze spin-offów serii "Obecność”, filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony”. Reżyser dwóch pierwszych części cyklu "Obecność” James Wan tym razem będzie pełnił jedynie rolę producenta. To jedna z kilku produkcji, z jakimi jest aktualnie związany. Premiera najnowszego horroru wyreżyserowanego przez Wana, filmu "Malignant”, została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa. W najbliższych planach Wana są również nowa wersja "Mortal Kombat”, sequel kasowego widowiska "Aquaman” oraz horror "The Trench” zapowiadany jako spin-off "Aquamana”.

Komentarze
  • Miki
    12 kwietnia, 05:22

    Błędem może być oddanie sterów komuś kto wykręcił "Zakonnice" i "Topielisko". Decyzja ta może skompromituje dwie poprzednie części. Miejmy nadzieję że) Łorenowie wyciągną film tak, że da się go obejrzeć

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.05.2020
GBP 5.054 złEUR 4.523 złUSD 4.150 złCHF 4.269 zł

Sport


Sport

Reklama