Menu

Kim Kardashian zdradza, jak przygotowuje się do rozwodu

Kim Kardashian zdradza, jak przygotowuje się do rozwodu
Kim Kardashian wprowadziła kilka zmian w swoim życiu, aby lepiej poradzić sobie z rozwodem. (Fot. PAP/EPA)
Nikt nie ma wątpliwości, że rozstanie tej pary będzie medialnym widowiskiem. 40-letnia celebrytka przygotowuje się zatem do rozwodu równie intensywnie, jak sportowcy do igrzysk. Na instagramowym profilu zdradza kilka punktów ze swojego planu działania.
Reklama

Odkąd informacja o zbliżającym się rozwodzie przedostała się do mediów, Kim Kardashian znalazła się w centrum zainteresowania mediów z całego świata. Aby poradzić sobie z tak ogromnym zainteresowaniem, wprowadziła do dotychczasowego trybu życia kilka zmian. O czym, jak donosi serwis DailyMail.com, nie omieszkała poinformować na swoim profilu instagramowym.

Z postów Kim Kardashian dowiadujemy się zatem, że dwa razy dziennie trenuje. Między innymi pilates, gdyż taki tag zamieściła w opisie. Ponadto wprowadziła do swojego menu wiele produktów wegetariańskich i wraz z jedną z sióstr, 41-letnią Khloe uczęszcza na spotkania koncentrujące się na rozwoju duchowym. Spotkania te odbywają się w czwartki, a w trakcie czytana jest biblia.

Nie oznacza to bynajmiej wycofania się celebrytki z funkcjonowania w świecie show, czy w świecie biznesu. Jeszcze wczoraj zaprezentowała bowiem kolejny rodzaj body swojej marki SKIMS. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.01.2021
GBP 5.092 złEUR 4.535 złUSD 3.725 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama