Menu

Kevin Smith o swoim najnowszym filmie

Kevin Smith o swoim najnowszym filmie
Kevin Smith i Jason Mewes. (Fot. PAP/EPA)
Reżyser i scenarzysta umieścił na serwisie Youtube komentarz do swojego najnowszego filmu Jay i Cichy Bob powracają.
Reklama

Komentarze audio do filmów to stały element dodatków towarzyszących ich wydaniom na płytach DVD czy Blu-ray. Twórcy i aktorzy występujący w tych produkcjach często dzielą się w nich ciekawostkami z planu i smaczkami, które umykają podczas seansu. Przygotowany chałupniczo przez Kevina Smitha komentarz do filmu "Jay i Cichy Bob powracają” to swego rodzaju nowość.

"Oto mój komentarz, lub jak kto woli kwarantannomentarz, do filmu Jay i Cichy Bob powracają. To film, który kocham szczerze. Nagrywanie takich komentarzy audio zawsze było nerwowe. Towarzyszył im strach, że o czymś się zapomni, bo nagrywało się je tylko raz. Teraz, w dobie cyfrowej, nie ma problemu, a każdy film może mieć i po dziewięćdziesiąt ścieżek z komentarzami. W przypadku tego filmu będzie to pierwszy taki komentarz. Nie zmieścił się na płytach, a fani dopytywali o niego. Proszę bardzo, nagram go w tej chwili na waszych oczach” – zaczyna Kevin Smith nagranie dostępne na serwisie Youtube.

Jay i Cichy Bob to postaci, które Kevin Smith stworzył na potrzeby swoich filmów. Wystąpili w większości jego wczesnych produkcji takich jak "Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu” czy "W pogoni za Amy”. W rolę Jaya wcielił się Jason Mewes, natomiast Cichego Boba zagrał sam Kevin Smith.

"Jay i Cichy Bob powracają” to najnowszy film z ich udziałem. Wyśmiewa panującą w Hollywood modę na rebooty, czyli nowe, odświeżone wersje starych filmów mające na celu rozpoczęcie nowej serii. Bohaterowie filmu wyruszają w podróż do Hollywood, by powstrzymać produkcję reboota z ich udziałem. To jednocześnie kontynuacja filmu "Jay i Cichy Bob kontratakują” z 2001 roku. W filmie "Jay i Cichy Bob powracają” wystąpili aktorzy, którzy współpracowali ze Smithem przy poprzednich jego filmach. M.in. Ben Affleck, Matt Damon, Jason Lee, Brian O’Halloran, Joey Lauren Adams, Rosario Dawson, Jason Biggs oraz James Van Der Beek.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.05.2020
GBP 4.932 złEUR 4.426 złUSD 4.024 złCHF 4.149 zł

Sport


Sport

Reklama