Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kevin Costner planuje wybudować studio filmowe

Kevin Costner planuje wybudować studio filmowe
69-letni Costner nie zwalnia tempa i planuje ambitne przedsięwzięcia. (Fot. PAP/EPA)
Po głośnym rozwodzie z Christine Baumgartner Kevin Costner ma bardzo rozległe i ambitne plany zawodowe. Gwiazdor 'Yellowstone' planuje wybudować warte 40 mln dolarów studio filmowe, które ma być zlokalizowane w mieście St. George w stanie Utah.
Reklama
Reklama

Dowodem na to, że plany związane z wybudowaniem studia filmowego w St. George nabierają realnych kształtów jest to, że burmistrz tego miasta, Michele Randall, wspomniała o tym projekcie w swoim corocznym orędziu do mieszkańców, o czym donosi dziennik "The Salt Like City Tribune".

Obiekt, nad którym prace budowlane mają rozpocząć się wiosną lub latem, będzie nosił nazwę Territory Film Studios i będzie zlokalizowany około 30 minut od Parku Narodowego Zion w stanie Utah.

Przedsięwzięcie o powierzchni ponad 14 tys. m kw. ma oferować dwa studia dźwiękowe, magazyn do scenografii, przestrzeń biurową i restaurację oferującą usługi cateringowe. Jak zapewnił Brett Burgess, prezes Development Solutions Group, Inc., która współpracuje z aktorem przy projekcie, studio filmowe jest odpowiedzią na marzenia aktora i jego wielką pasją.

Zaś sam pomysł zrodził się ze zwykłej potrzeby. Gdy aktor przygotowywał się w Utah do realizacji czteroczęściowego westernu "Horizon: An American Saga", w którym nie tylko gra jedną z głównych ról, ale jest także jego reżyserem i producentem, napotkał na spore trudności ze znalezieniem odpowiedniej hali zdjęciowej.

Pierwsza część westernu "Horizon" trafi do amerykańskich kin 28 czerwca, a druga 16 sierpnia.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.04.2024
GBP 5.0615 złEUR 4.3316 złUSD 4.0688 złCHF 4.4787 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama