Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Keanu Reeves na planie nowego filmu doznał kontuzji kolana

Keanu Reeves na planie nowego filmu doznał kontuzji kolana
Aktor miał mały wypadek na planie... (Fot. RB/Bauer-Griffin/GC Images)
Aziz Ansari szykuje się do premiery swojego reżyserskiego debiutu – komedii 'Good Fortune', w której główną rolę gra Keanu Reeves. Filmowiec odniósł się do niedawnych spekulacji na temat stanu zdrowia gwiazdora tej produkcji, który na planie filmu niefortunnie upadł, wskutek czego złamał rzepkę w kolanie...
Reklama
Reklama

W styczniu media obiegły zdjęcia hollywoodzkiego gwiazdora poruszającego się o kulach, co wywołało lawinę spekulacji na temat jego stanu zdrowia.

Okazuje się, że przyczyną urazu był wyjątkowo niefortunny upadek, w wyniku którego filmowy John Wick złamał rzepkę kolanową.

"Stało się to w okolicach 15. dnia zdjęć. Powiedziałem mu, żeby poszedł do swojej przyczepy odpocząć. Wtedy potknął się o dywan. Usłyszałem tylko krzyk: Ach, moje kolano!" – relacjonował Ansari. Jak podkreślił, Reeves zaimponował mu swoim zaangażowaniem i wytrzymałością.

Keanu Reeves ze swoją partnerką życiową, Alexandrą Grant.
(Fot. MICHAEL TRAN/AFP via Getty Images)

"Mimo to nakręcił wszystko, z wyjątkiem kilku scen, w których miał tańczyć salsę. Upierał się, że zagra i w tych scenach, ale mówiliśmy mu: Keanu, uspokój się. Zatańczymy salsę, gdy twoje kolano się zagoi" – zdradził filmowiec.

"Good Fortune" to reżyserski debiut Ansariego. Aktor zasłynął występami w takich produkcjach jak "Parks and Recreation", "30 minut lub mniej" czy popularny sitcom "Specjalista od niczego", za rolę w którym gwiazdor otrzymał Złoty Glob i dwie nagrody Emmy.

W nadchodzącej komedii Reevesowi i Ansariemu partnerują Seth Rogen, Keke Palmer i Sandra Oh.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.05.2024
GBP 4.9798 złEUR 4.2572 złUSD 3.9175 złCHF 4.3052 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama