Menu

Kate Moss w stylowej kampanii - ikona mody wraca na szczyt

Kate Moss w stylowej kampanii - ikona mody wraca na szczyt
Kate Moss jest ponadczasowa... (Fot. Getty Images)
Legenda modelingu, muza najbardziej uznanych designerów, królowa wybiegów. Kate Moss mimo olbrzymiego doświadczenia w branży ani myśli o emeryturze. Spektakularny powrót na szczyt zwiastować zdaje się jej najnowsza kampania dla marki Saint Laurent.
Reklama

Od lat 90. jest w branży niekwestionowanym numerem jeden. Na swoim koncie ma niezliczoną wprost ilość występów na pokazach najbardziej uznanych projektantów, prestiżowych kampanii reklamowych i okładek najpopularniejszych magazynów. Choć w modelingu osiągnęła już właściwie wszystko, legendarna supermodelka bynajmniej nie zwalnia tempa.

Kate Moss po upływie ponad dekady, odkąd po raz ostatni pojawiła się na wybiegu u Saint Laurent, została niedawno twarzą wiosenno-letniej kampanii ikonicznego francuskiego domu mody. 43-letnia brytyjska królowa wybiegów wystąpiła w niezwykle stylowej, choć dość odważnej sesji autorstwa Davida Simsa, na czarnobiałych fotografiach pozując topless ubrana jedynie w imponujące, oversize’owe białe futro i spodnie z pierzastymi nogawkami.

Lot helikopterem prosto na rajską włoską plażę przy kojących dźwiękach muzyki Sebastiana Akchoté zdaje się być doskonałą zapowiedzią kolekcji Anthony’ego Vaccarello na wiosnę i lato – pełnej zmysłowego seksapilu, nonszalancji i francuskiego szyku. Zupełnie jak powracająca na modowy szczyt Kate Moss.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.01.2020
GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

Sport


Reklama