Menu

Kate Moss nie jest już najlepiej zarabiającą modelką na Wyspach!

Kate Moss nie jest już najlepiej zarabiającą modelką na Wyspach!
Cara i Kate - dwie najsłynniejsze brytyjskie modelki... (Fot. Getty Images)
Kate Moss została zdetronizowana w rankingu najlepiej zarabiających modelek brytyjskich. Wyprzedziła ją Cara Delevingne - gwiazda wybiegów i najnowszego filmu Luca Bessona.
Reklama

Kate Moss jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie, co przekładało się na najlepsze zarobki wśród modelek w Wielkiej Brytanii. Jednak, według najnowszego rankingu marki Bluebella, Moss straciła swoje miejsce na tronie modelek najlepiej opłacanych w tym roku, na rzecz Cary Delevingne. W 2017 roku, 24-letnia Brytyjka zarobiła prawie 8 milionów funtów, podczas gdy Kate Moss udało się zarobić "tylko" 5 milionów.

Wyniki rankingu nie oznaczają wcale, że Cara Delevingne poświęca wszystko dla kariery modelki. Już głośno o jej osiągnięciach aktorskich - zagrała bowiem w najnowszym filmie Luca Bessona "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Jest też twarzą wielkich marek, jak Chanel czy Puma. Działalność ta, pozwala jej, jak twierdzi "Daily Mirror", osiągać dochody rzędu 22 tys. funtów dziennie.

Nie zapominajmy też, że Cara Delevingne to królowa Instagrama. Potrafi przy pomocy sieci społecznych zwiększyć swoje przychody. A to dlatego, że każde zdjęcie z wykorzystaniem jakiejś marki może jej przynieść tysiące funtów. Cara jest również jedną z najbardziej obserwowanych osobowości Instagrama, gdyż ma obecnie ponad 40 milionów obserwatorów.

Kate Moss przekonała się dość późno do tej sieci społecznej. Ostatecznie otworzyła konto, ale tylko w imieniu swej agencji modelek Kate Moss Agency. Może dlatego teraz przegrywa w rankingu? 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 12.08.2020
GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

Sport


Sport

Reklama