Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kanye West ogłosił, że projektuje nowe opakowania jedzenia sieci McDonald’s

Kanye West ogłosił, że projektuje nowe opakowania jedzenia sieci McDonald’s
Czy fani artysty tłumnie ruszą do sieci fast-foodów, abyt nabyć nowe opakowanie? (Fot. Getty Images)
Ostatnio było o nim głośno przede wszystkim z powodu rozwodu z Kim Kardashian i konfliktu z jej nowym chłopakiem Pete’em Davidsonem, co doprowadziło do tego, że Instagram zablokował konto rapera z powodu naruszenia zasad dotyczących mowy nienawiści. Teraz raper wrócił do publikowania w sieci. Ujawnił, że zajął się tworzeniem projektów opakowań produktów McDonald’s.
Reklama
Reklama

Kanye West nie miał ostatnio dobrej passy. Raper "zasłynął" niedawno serią nienawistnych wpisów wymierzonych w Pete’a Davidsona, nowego partnera Kim Kardashian. Nie mogąc pogodzić się z rozstaniem z żoną, Ye wziął na celownik jej chłopaka, atakując go publicznie w sposób, który zszokował nawet jego najwierniejszych fanów.

Obraźliwe posty i filmiki, w których przypominająca Davidsona animowana postać zostaje pogrzebana żywcem, doprowadziły do reakcji administratorów Instagrama. W marcu muzyk otrzymał czasową blokadę spowodowaną naruszeniem zasad serwisu dotyczących mowy nienawiści i nękania.

Powrót Westa do publikowania w mediach społecznościowych był kwestią czasu. Raper zamieścił właśnie na Instagramie pierwszy post od czasu, kiedy został pozbawiony dostępu do serwisu. Kim i Pete mogą jednak spać spokojnie – zamiast znów ich atakować, Ye postanowił podzielić się z odbiorcami informacją na temat swojego nowego zawodowego przedsięwzięcia.

A jest nim zaprojektowanie opakowań produktów oferowanych przez jedną z najpopularniejszych sieci barów szybkiej obsługi. "Ye łączy siły z legendarnym projektantem japońskiej marki Muji, Naoto Fukasawą, aby na nowo wymyślić opakowania McDonald’s" – ogłosił raper w podpisie zdjęcia przedstawiającego projekt wspomnianego opakowania.

Współpraca Ye ze słynnym fast-foodem nie powinna zdumiewać – raper w przeszłości dał się poznać jako jego zagorzały fan. W opublikowanym w 2016 roku wierszu wychwalał pod niebiosa frytki tej restauracji. Dwa lata temu natomiast wraz z Kim Kardashian pojawił się w opublikowanym na instagramowym profilu McDonald’s poście, w którym opowiedział o swoich ulubionych posiłkach serwowanych w barach tej sieci.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.06.2022
GBP 5.4831 złEUR 4.7094 złUSD 4.4656 złCHF 4.6538 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama