Menu

Justin Bieber... ojcem???

Justin Bieber... ojcem???
Justin "tatą"? Tak, ale "psim"... (Fot. PAP/EPA)
Gwiazdor muzyki pop zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoją żoną, Hailey i okrasił je podpisem 'Mama i tata'. Wielu fanów potraktowało to jako ogłoszenie tego, że spodziewają się dziecka. Dopiero partnerka Justina Biebera wyjaśniła, że na razie wystarczy im bycie rodzicami dla ukochanych zwierząt.

Reklama

Od pewnego czasu normą jest to, że gwiazdy o tym, że oczekują na dziecko, informują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak w ostatnich dniach zrobiły m.in. modelka Ashley Graham, aktorka Freida Pinto czy raperka Cardi B. Tak więc, gdy Justin Bieber podpisał swoje zdjęcie z żoną Hailey hasłem "Mama i tata", wielu obserwatorów potraktowało to jako deklarację, że zostanie ojcem. To byłaby naturalna kolej rzeczy, tym bardziej że we wrześniu para będzie obchodzić trzecią rocznicę ślubu.

Jednak w komentarzu pod tym wpisem, Hailey ukróciła spekulacje. "Myślę, że powinieneś zmienić ten podpis na Psia mama i psi tata, zanim ktoś to przekręci" – stwierdziła. Wielu obserwatorów Biebera skwitowało to hasłem "Za późno", bo już zaczęto wyobrażać sobie Justina pchającego dziecięcy wózek.

Piosenkarz, co już kiedyś wyznał, jak najbardziej widzi siebie w roli ojca. "Będę miał tyle dzieci, ile Hailey będzie chciała urodzić. Chciałbym mieć małe stado. Ale to jej ciało. (…) Myślę, że chcę mieć kilkoro. Co najmniej dwoje lub troje" – stwierdził w grudniu ubiegłego roku w programie Ellen DeGeneres. Sam wychował się w dużej rodzinie – ma troje rodzeństwa. "Myślę, że Hailey wciąż ma pewne plany, pomysły, które chce zrealizować jako kobieta i po prostu nie jest jeszcze gotowa. Nie mam z tym problemu" – przyznał Justin.

Z kolei Hailey w październiku powiedziała na łamach włoskiego "Vogue’a", że chciałaby mieć dzieci ze swoim mężem, ale nie będzie się z tym śpieszyć. "Dziwne jest to, że zawsze chciałam mieć dzieci wcześnie, ale teraz, gdy jestem żoną, odczuwam mniejszą potrzebę w tym względzie" – wyznała. Podkreśliła, że jest ambitną dziewczyną, której zależy, by zrealizować jeszcze wiele projektów.

Jeśli chodzi o ich "obowiązki rodzicielskie" względem zwierząt, to para opiekuje się psem, który jest mieszanką maltańczyka i yorka. Pod swoją kuratelą ma też koty będące skrzyżowania kota domowego i drapieżnego serwala (tzw. koty savannah).

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2021
GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama