Menu

Justin Bieber jako... Kupidyn!

Justin Bieber jako... Kupidyn!
Justin Bieber sportretuje główną postać musicalu - Kupidyna. (Fot. Getty Images/Mythos Studios)
Kanadyjczyk Justin Bieber zaprezentował swój animowany wizerunek jako Kupidyn. Musical Cupid powstaje dla firmy Mythos. Gwiazdor sportretuje tytułową postać.
Reklama

Animowany musical "Cupid" powstaje dla firmy Mythos, którą powołali menadżer wokalisty Scooter Braun oraz David Maisel z Marvela. Za reżyserię odpowiada Pete Candeland. Justin Bieber sportretuje tytułową postać.

"Gdy tylko powiedziałem o tym Justinowi od razu się zgodził" - poinformował Scooter Braun. "Podobnie jak Kupidyn ma doświadczenie w miłości" - dodał.

Kupidyn to w mitologii rzymskiej bóg i uosobienie miłości. Uchodził za syna bogini Wenus i boga Marsa. Był utożsamiany z greckim Erosem. W sztuce przedstawiany jest jako młody mężczyzna lub nagi chłopiec ze skrzydłami u ramion, z łukiem i kołczanem pełnym strzał.

Justin Bieber i jego żona Hailey Baldwin. (Fot. Getty Images)

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 r. "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku. Ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.09.2020
GBP 4.947 złEUR 4.527 złUSD 3.883 złCHF 4.200 zł

Sport


Sport

Reklama