Menu

Jon Bon Jovi nie może koncertować, więc zaczął pracować... na zmywaku

Jon Bon Jovi nie może koncertować, więc zaczął pracować... na zmywaku
Nie tylko świetny wokalista, ale i facet, który się nie boi zmywać! (Fot. Getty Images)
Fanów piosenkarza uspokajamy - do takiej decyzji nie zmusiła gwiazdora fatalna sytuacja finansowa. Jon zmywa naczynia we własnej restauracji i robi to, żeby pomagać potrzebującym.
Reklama

Wokalista legendarnej grupy Bon Jovi od lat udziela się społecznie jako właściciel słynnej restauracji JBJ Soul Kitchen w New Jersey. Placówka ta serwuje bezpłatne posiłki osobom w potrzebie.

W trakcie pandemii COVID–19 restauracja musiała przejść na wydawanie dań na wynos, nie rekrutuje również nowych wolontariuszy, żeby nie narażać ich na problemy zdrowotne.

Bon Jovi na scenie - takiego właśnie znamy. (Fot. Getty Images)

W tej sytuacji szybko okazało się, że w JBJ Soul Kitchen brakuje rąk do pracy. Jon Bon Jovi sam zakasał więc rękawy, założył służbowy uniform i stanął na zmywaku. Jeden z pracowników zrobił mu zdjęcie, które zamieścił na Instagramie. 

"Jeśli nie możesz robić tego, co zazwyczaj, rób to, co możesz” - podpisano fotografię, którą na swoim profilu instagramowym udostępnił również muzyk. Wpis natychmiast spotkał się z olbrzymim aplauzem wśród fanów, którzy dziękowali Bon Joviemu za aktywność społeczną w trakcie kryzysu. 

Komentarze
 • Mietek
  26 marca, 11:13

  Jon Bon Jovi zmywa naczynia?! A gdzie zmywarka do naczyń ?! Tym bardziej powinna być bo to restauracja ?! Na wynos posiłki i naczynia do zmywania ?! Nic z tego nie rozumiem!

 • Mama
  26 marca, 12:56

  Zmywarka sama nie włoży i nie powyciąga naczyń ......

 • Xyz
  26 marca, 20:17

  Pisanie o zmywarce świadczy tylko o braku jakiegokolwiek wyobrażenia życia w restauracji... Trzeba zmywać na bieżąco i talerze wracające z sali i to co zostanie ubrudzone przez kucharzy ;) Sama zmywarka nie nadąży. Zwłaszcza, że w większości lokali jest jedynie do szklanek, kufli, kieliszków ;)

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.04.2020
GBP 5.143 złEUR 4.536 złUSD 4.180 złCHF 4.299 zł

Sport


Reklama