Menu

Jessica Chastain dementuje plotki o romansie z kolegą z planu

Jessica Chastain dementuje plotki o romansie z kolegą z planu
Czy to tylko pzyjaźń, a może coś więcej...? (Fot. Stephane Cardinale/Corbis via Getty Images)
Rudowłosa piękność pojawiła się na festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie promowała serial ze swoim udziałem - 'Sceny z życia małżeńskiego'. Kiedy wraz z kolegą z planu, Oscarem Isaacem szła po czerwonym dywanie, ten zmysłowo pocałował ją w pachę. To uruchomiło lawinę spekulacji, że są parą. 
Reklama

Spowolnione nagranie, na którym Isaac całuje Chastain w pachę, wcześniej patrząc w stronę aktorki powłóczyście, stało się viralem. Aktorka została zapytana o ten filmik, kiedy gościła w programie śniadaniowym "Today" na antenie amerykańskiej telewizji NBC. Zdaniem Chastain, nie byłoby całej hecy, gdy nie tryb slow-motion, w którym wykonane jest wideo.

"W slow-motion każdy jest superseksi" - twierdzi. "Jeśli obejrzy się tę sytuację w normalnym tempie, to zobaczymy, że on chce mi dać całusa w łokieć, a ja w tym czasie próbuję go objąć. W ten sposób jego twarz nagle ląduje w mojej pasze" - wyjaśnia Chastain. Aktorka pamięta, że dopiero, kiedy wpatrujący się w nich fotoreporterzy zaczęli się śmiać, ona i Oscar poczuli, że doszło do niezręcznej sytuacji.

Nawet jeśli to zdarzenie było zbiegiem okoliczności, to pokazuje, że między Jessicą i Oscarem są co najmniej serdeczne relacje. "Jesteśmy jak przyjaciółki. Chodziliśmy razem do college’u, więc przyjaźnimy się przez ponad połowę swojego życia" - podkreśla Chastain. Oboje są absolwentami Julliards School w Nowym Jorku. Oboje także są w związkach małżeńskich i mają po dwoje dzieci.

Serial HBO "Sceny z życia małżeńskiego", w którym oboje ostatnio zagrali, to telewizyjna adaptacja filmu Ingmara Bergmana o tym samym tytule. Opowieść koncentruje się na losach rozpadającego się małżeństwa. Produkcja trafi na platformę VOD 13 września.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2021
GBP 5.3827 złEUR 4.6154 złUSD 3.9337 złCHF 4.2489 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama