Menu

Jeremy Clarkson został poturbowany przez stado owiec

Jeremy Clarkson został poturbowany przez stado owiec
Jeremy Clarkson nie ma żalu do owiec za to, że tak go potraktowały... (Fot. PAP/EPA/Getty Images)
Do tego wydarzenia doszło, gdy popularny dziennikarz próbował iść za radą Hioba i chciał ostrzyc owce. Tyle że na sposób biblijny. Odkrył, że owce nie chcą być strzyżone w pozycji biblijnej. Ale jak sam przyznał, nie ma żalu. Nawet je rozumie.
Reklama

Gwiazdor, który od ubiegłego roku próbuje prowadzić swoją farmę, zdradził, że właśnie został poturbowany przez stado owiec. W jakich okolicznościach? Gdy próbował je ogolić na sposób biblijny, wedle "Księgi Hioba".

"Hiob twierdził, że trzeba schwytać owcę i odwrócić ją do góry nogami" - opowiedział Clarkson. "Nie jest to możliwe, ponieważ owce nie chcą być przewracane do góry nogami i wleczone na pośladkach. Zostałem zatem przewrócony, kopnięty, a następnie ponownie przewrócony. Specjaliści doradzili mi, żebym chwycił owcę pod brodą i w ten sposób ją przewrócił. No to spróbowałem i znów zostałem kopnięty oraz przewrócony" - dodaje.

Clarkson przyznaje, że nawet te owce rozumie. "Niektóre zdecydowały, że nie chcą dzielić kojca z gwałtownym grubasem, który ciągle wywija kozła, więc przeskoczyły przez ogrodzenie i uciekły".

I też im się nie dziwi, bo nożyce do strzyżenia owiec to według niego najbardziej przerażająca rzecz, jaką kiedykolwiek widział. "Wyobraź sobie wnętrze skrzyni biegów oparte na mechanizmie piły tarczowej, której używają w kanadyjskich stoczniach". 

Komentarze
 • Baran
  10 sierpnia, 13:13

  Baran poturbowany przez owce beeeeka

 • Nie wolno
  10 sierpnia, 18:21

  nie obrazaj czlowieka
  do piet mu nie dorastasz

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama