Menu

Jennifer Lopez zagrała w filmie... za darmo

Jennifer Lopez zagrała w filmie... za darmo
Lopez: "Przygotowanie się do roli było wymagające pod każdym względem". (Fot. Getty Images)
Rola Ramony w filmie 'Ślicznotki' może przynieść Jennifer Lopez nominację do Oscara. Sama aktorka przyznała w ostatnim wywiadzie dla GQ, że za ten występ nie dostała pieniędzy. 'Zrobiłam to za damo. Robię to, co kocham' - wyznała.
Reklama

Jennifer Lopez, która w filmie "Ślicznotki" wciela się w główną bohaterkę Ramonę, wyznała, że zrezygnowała z wynagrodzenia za rolę w tym filmie, którego jest również producentką. "Zrobiłam to za darmo. Jak Jenny From the Block - robię to, co kocham" - wyznała w rozmowie z magazynem "GQ".

Przyznała również, że jedną z rzeczy, które pokochała w swojej bohaterce, poza samą historią, jest jej ogromna niezależność. "Była taka samowystarczalna” - przyznała Lopez. "Dla mnie, osoby, która dorastała z siostrą śpiącą w tym samym łóżku, a następnie przechodziła od jednego związku do drugiego, grając tę postać i będąc tak niezależną i odpowiedzialną, pomyślałam: to jest tak wzmacniające" - przyznała.

Punktem wyjścia do nakręcenia historii "Ślicznotek" był artykuł opublikowany w 2015 roku na łamach New York Magazine. Jessika Pressler opisuje losy striptizerek, które od zabawiania nowojorskich maklerów przeszły do ich okradania.

Film przedstawia losy striptizerek, które od zabawiania nowojorskich maklerów przeszły do ich okradania. (Fot. Getty Images)

Można ten film potraktować dosłownie, można go interpretować jako historię kobiet, które postanowiły wymierzyć sprawiedliwość. Sama reżyser podkreśla, że z jednej strony to film o przyjaźni, z drugiej zaś ukazanie pewnego zagadnienia z perspektywy kobiet.

Dla Lopez najbardziej pociągającym elementem tej historii okazała się prawda leżąca u jej podstaw. "Uwielbiam filmy oparte na jakiejś rzeczywistości. Przede wszystkim jest to bardzo pociągający, czarujący, niebezpieczny i przerażający świat" - przyznała Lopez, która staje na czele "gangu".

"Ramona jest bardziej zła niż dobra" - zauważa gwiazda. Dodaje, że przygotowanie się do roli było wymagające pod każdym względem. "Z jednej strony musiałam nauczyć się oczywistych rzeczy, z drugiej zaś ważny był aspekt emocjonalny. Ona taka jest, nie przeprasza za swoje czyny, swój styl życia i swoje wybory" - wyjaśnia Lopez.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama