Menu

Jennifer Aniston dobrze znosi kwarantannę dzięki... rzadkiej dolegliwości

Jennifer Aniston dobrze znosi kwarantannę dzięki... rzadkiej dolegliwości
Izolacja jej nie doskwiera, bo od dziecka ma agorafobię... (Fot. PAP/EPA)
Popularna aktorka skrupulatnie wypełnia zalecenia związane z samoizolacją spowodowaną koronawirusem - od ponad trzech tygodni nie opuściła domu. 'Okoliczności są koszmarne, ale dla mnie nie było to jakimś szczególnym wyzwaniem. Od urodzenia cierpię na agorafobię' - wyznała Aniston w programie 'Jimmy Kimmel Live!'.
Reklama

Jennifer Aniston, której popularność przyniosła rola Rachel w sitcomie „Przyjaciele”, była jednym z gości Jimmy’ego Kimmela, który aktualnie prowadzi swój program z domu. Kimmel połączył się z aktorką za pośrednictwem komunikatora internetowego. I zapytał ją o to, jak znosi kwarantannę.

"Najbardziej wymagającą rzeczą podczas samoizolacji jest śledzenie wiadomości i próba zrozumienia wszystkiego, co teraz dzieje się wokół nas. Sprawdzam je rano i wieczorem. Nie śledzę ich na bieżąco, bo w gruncie rzeczy nic się nie zmienia” – skomentowała Aniston. I dodała, że izolacja nie doskwiera jej zanadto, bo od dziecka ma agorafobię, czyli lęk przed przebywaniem na otwartej przestrzeni, w miejscach publicznych.

Spośród obowiązków domowych, którymi się aktualnie zajmuje, Aniston najbardziej chwali sobie zmywanie naczyń. „Podczas zmywania naczyń, myję też ręce” – zauwyła aktorka. I przy tej okazji przypomniała, jak ważne w walce z koronawirusem jest regularne mycie rąk.

Jimmy Kimmel wykorzystał obecność znanej aktorki, by podziękować pracownikom medycznym walczącym każdego dnia z wirusem. W trakcie programu połączył się z Kimball Fairbanks. Matką dwóch córek, pielęgniarką jednego ze szpitali z Utah, która po zarażeniu się koronawirusem aktualnie przebywa na kwarantannie. „Chcieliśmy trochę podnieść cię na duchu. Pozwól, że kogoś ci przedstawię, ma na imię Jennifer” – zapowiedział Kimmel zaszokowanej pielęgniarce.

„Niech was Bóg błogosławi. Nie mam pojęcia jak wyrazić swoją wdzięczność za waszą pracę. Narażacie dla nas swoje zdrowie, jesteście fenomenalni” – oznajmiła Aniston, przekazując na ręce Fairbanks wartą 10 tysięcy dolarów kartę podarunkową umożliwiającą zakup żywności dla pielęgniarek w szpitalu, w którym pracuje Fairbanks.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama