Menu

Jak zangażować mężczyznę w domowe obowiązki?

Jak zangażować mężczyznę w domowe obowiązki?
"Wyłączam Wi-fi" - ogłosiła żona, której mąż znikał w toalecie z telefonem na długi czas. (Fot. Getty Images)
'Jeśli siedzi dłużej niż 10 minut, wyłączam Wi-fi' - ogłosiła na forum serwisu internetowego Reddit.com pewna żona. Dlaczego? Ma dość zbyt długich pobytów męża w toalecie, gdy jest jej potrzebny.
Reklama

Autorka wpisu podejrzewała, że mąż ucieka tam przed obowiązkami domowymi. W tym przed zajmowaniem się dziećmi, bliźniakami, które nie skończyły jeszcze roku. I regularnie znika 'za potrzebą', gdy przychodzi czas na karmienie ich z butelki. Niemowlęta wzajemnie sobie wtedy przeszkadzają, co prowadzi do histerycznych płaczów.

Zdesperowana autorka wpisu zauważyła, że uciekający mąż zawsze zabiera ze sobą smartfon.

Sfrustrowana kobieta, która przedstawiła się jako FinalWintersEve1, najpierw zapytała forumowiczów: co można w takiej sytuacji zrobić? Po czym sama znalazła rozwiązanie, zaczęła wyłączać domowy router po 10 minutach. Efekt: mąż zaczął wychodzić z toalety znacznie wcześniej. Wciąż za bardzo nie pomaga przy dzieciach, ale przynajmniej nie ma już wymówek.

Wątek szybko zniknął z forum.

Komentarze
  • Pannaanna
    3 marca, 15:29

    To ja akurat muszę pochwalić swojego męża. Pomaga mi w domu, wynosi śmieci, jak trzeba to coś ugotuje i to nie parówki z wody :) Zajmuje się dzieciakami. Nie znosi tylko odkurzać, ale to nie problem bo mamy irobota i on to robi. Chyba naprawdę dobrze mi się trafiło :)

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 31.03.2020
GBP 5.105 złEUR 4.552 złUSD 4.147 złCHF 4.300 zł

Sport


Reklama