Menu

Inspirujące stylizacje Celine Dion!

Inspirujące stylizacje Celine Dion!
Wokalistka wzbudza zachwyt nie tylko swoim talentem. (Fot. Getty Images)
Stylizacje Celine Dion są od lat na ustach wszystkich, a gwiazda jest uważana za ikonę mody. Teraz eksperci magazynu 'Elle' sugerują, że kreacje piosenkarki mogą być źródłem pomysłów dla kobiet, które chcą zadać szyku.
Reklama

Kiedy lipcu 2019 roku Celine Dion uczestniczyła w pokazach Alexandra Vauthiera czy domu mody Valentino, była ubrana niezwykle efektownie.

Podziwiano jej białą suknię mini z odsłoniętymi ramionami, zestawioną z ogromnym, długim szalem, granatową kreację z bardzo głębokim dekoltem i mocno zaostrzonym rysunkiem ramion czy sukienkę skrzącą się złotem.

Uważajmy na nadmiar cekinów, połyskliwej lamy lub innego błyszczącego materiału, przestrzega magazyn "Elle". (Fot. Getty Images)

Diwa po raz kolejny pokazała, że nie boi się odważnych stylizacji, a luksusowe kreacje, które są starannie zbierane i przechowywane przez artystkę, to jej znak rozpoznawczy.

Rewolucyjny styl Celine Dion to zasługa Pepe Munoza, ale także jej nowej stylistki Sydney Lopez. To właśnie Lopez dokonała metamorfozy stylu piosenkarki i stworzyła jej nowy, nieco androgyniczny wizerunek.

Celine Dion uważana jest za ikonę mody. (Getty Images)

Sama Sydney Lopez zasłynęła z tego, co zrobiła podczas ceremonii wręczania nagród, takich jak American Music Awards lub MTV Video Music Awards. Na swym Instagramie sama Celine Dion publikuje regularnie wiele zdjęć, zrobionych za kulisami przez stylistkę, która dziś należy do grona jej przyjaciół.

W ostatnim czasie wokalistka wiele razy wzbudziła zachwyt swymi strojami. Komentowano jej występ na scenie w zjawiskowej sukience Balenciagi, total look się Schiaparelli, który zaprezentowała w programie Jimmy'ego Fallona czy dżinsy z upcyklingu od Ronalda Van Der Kempa, które miała na sobie w innym show.

Stylistka Sydney Lopez dokonała metamorfozy stylu piosenkarki. (Fot. Getty Images)

Ale można też podziwiać ją ubraną w kreacje domu Max Mara lub w zestaw z jesiennej kolekcji Toma Forda. Artystka pojawiła się także w połyskliwej sukni sygnowanej przez Rodarte na imprezie zorganizowanej w nowojorskim Lips Drag Palace z okazji wydania albumu "Courage".

Sukienka z asymetrycznym dekoltem lub sukienka "na jedno ramię" to najczystszy styl hollywoodzkiego glamour. A takie stroje uwielbia Celine Dion... Czy jest lepszy wybór niż taka sukienka na wyjątkowy wieczór? Chcąc naśladować gwiazdę, uważajmy jednak na nadmiar cekinów, połyskliwej lamy lub innego błyszczącego materiału, przestrzega magazyn "Elle".

Zestawiona z czerwonymi spodniami z tafty aksamitna marynarka, nabiera energii. (Fot. Getty Images)

Dziennikarze tego pisma uważają, że kobiety, które szukają inspiracji do tworzenia swoich świątecznych stylizacji, mogą śmiało kopiować kreację Dion od Toma Forda.

Bordowa, aksamitna marynarka o idealnej linii ramion, noszona z pasującym kolorystycznie golfem może wydawać się nieco zbyt klasyczna. Ale już zestawiona czerwonymi spodniami z tafty, nabiera energii. Dzięki udanej kombinacji odcieni możemy doskonale skomponować odświętny strój, inspirując się stylizacjami piosenkarki.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.01.2020
GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

Sport


Reklama