Menu

Harry i Meghan na kolacji u Margot Robbie?

Harry i Meghan na kolacji u Margot Robbie?
Gwiazdy chętnie gościłyby u siebie książęcą parę. Ciekawe co oni na to? (Fot. Getty Images)
Nie kryje sympatii względem księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Australijska aktorka należy do grona gwiazd, które otwarcie poparły ich kontrowersyjną decyzję o opuszczeniu brytyjskiego dworu. W udzielonym niedawno wywiadzie Robbie wyznała, że chciałaby ugościć książęcą parę w swoim domu w Los Angeles.
Reklama

Gdy książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że rezygnują z pełnienia ról starszych rangą członków brytyjskiej rodziny królewskiej i wyjeżdżają do Kanady, wywołało to sensację niemal na całym świecie. Mimo pojawiających się krytycznych opinii na temat kontrowersyjnej decyzji książęcej pary, wiele osób – w tym gwiazd – stanęło w ich obronie. Należy do nich między innymi Margot Robbie.

Margot uważa, że Harry jest świetnym facetem. Poparła także decyzję pary o opuszczeniu królewskiego dworu. (Fot. Getty Images)

„Znam księcia Harry'ego od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że jest naprawdę świetnym facetem” – zdradza Robbie. Australijska aktorka przyznała też, że Harry i Meghan „mieli swoje powody”, by opuścić królewski dwór. Nie jest tajemnicą, że na Wyspach Markle od dawna nie ma dobrej prasy, a tabloidy nieustannie prześcigają się w publikowaniu złośliwych komentarzy na temat księżnej. W jednym z wywiadów książę Harry zdradził, że dostrzega podobieństwo między zmasowanym atakiem mediów na jego żonę, a tym, którego ofiarą padła przed laty jego tragicznie zmarła matka, księżna Diana.

Ponieważ para planuje dzielić swój czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną, Margot Robbie zapowiedziała, że wraz z mężem Tomem Ackerleyem zamierza zaprosić Harry’ego i Meghan na kolację do swojego domu w Los Angeles.

Nie jest to pierwsza propozycja, jaką Harry i Meghan otrzymali od mieszkających w Ameryce gwiazd. Gościnę w swoim nowojorskim apartamencie zaoferowała im niedawno sama królowa muzyki pop. „Nie uciekajcie do Kanady, tam jest nudno” – zażartowała Madonna w filmiku opublikowanym przez siebie na Instagramie. „Mogą zamieszkać w moim apartamencie na Cetral Park West. Ma najlepszy widok na Manhattan” – dodała gwiazda.

Komentarze
  • D
    21 lutego, 07:53

    Meghan nie jest już księżną !!!(

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama