Menu

Ewa Chodakowska usuwa negatywne komentarze na swoim facebookowym profilu

Ewa Chodakowska usuwa negatywne komentarze na swoim facebookowym profilu
Ewa Chodakowska sama prowadzi swój profil. I sama usuwa nieprzychylne komentarze. (Fot. Facebook/@EwaChodakowska)
To fani popularnej trenerki odkryli, że kasuje ona negatywne komentarze na swój temat. Ewa Chodakowska nie zaprzecza. Tłumaczy, dlaczego tak postępuje.
Reklama

Ewa Chodakowska jest prawdopodobnie najpopularniejszą polską trenerką, a w związku ze swoją sławą spotyka się zarówno z przychylnością, jak i krytyką ze strony internautów. Podzielonych głosów jest tym więcej, że trenerka często wdaje się w dyskusję z fanami, bo, jak podkreśla, swoje konta w mediach społecznościowych prowadzi sama. Przypomniała o tym niedawno po awarii Facebooka, przez którą ujawniono, że wiele postów zamieszczonych przez polskie gwiazdy to tak naprawdę dzieło agencji PR.

Okazuje się, że w gronie popularnej trenerki są nie tylko jej fani... (Fot. Facebook/Ewa Chodakowska)

Chcę jedynie podkreślić, że nie jestem wśród nich. Od dziesięciu lat nie miałam jednego dnia wolnego. Moje oddanie, moja uczciwość, mój szacunek do pracy i do ciebie, nie jest tylko słowem rzuconym na wiatr. Każdy komentarz, każdy post, każdy lajk, każda emocja ta dobra i ta zła, to ja – wyznała wówczas Chodakowska.

Jak się okazało, trenerka nie tylko prowadzi swoje konta sama, ale również czyta i usuwa negatywne komentarze na swój temat. Fakt ten zauważył jeden z obserwatorów na Instagramie:

"Ewka, dlaczego usuwasz komentarze, które nie są tobie przychylne? Nie lepiej być prawdziwą i pozwolić, żeby twoi obserwatorzy przeczytali te krytyczne komentarze?"

Przyłapana na gorącym uczynku trenerka nie wyparła się swojego postępowania i przyznała, że kasuje wpisy niektórych osób.

"… mój profil to nie miejsce dla osób, które świadomie od siebie odsunęłam. Nie mam obowiązku zadowolić wszystkich i nawet nie zamierzam próbować" – odpowiedziała Ewa Chodakowska.

Komentarze
  • Long dong
    12 lutego 2020, 12:12

    Dno bagna i jeszcze 2 metry mułu

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2021
GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

Sport


Sport

Reklama