Menu

Ewa Chodakowska marzy, by mieć "dupsko"

Ewa Chodakowska marzy, by mieć "dupsko"
Słynna trenerka nie jest zadowlona ze swojej figury?... (Fot. PAP)
Słynnej trenerce przestało już zależeć na tym, by mieć idealnie wyrzeźbioną sylwetkę, z jakiej jest znana. 'Chcę mieć dupsko, biodra, więcej udka' - wyznała Chodakowska.
Reklama

Ewa Chodakowska przez ostatnie miesiące była mało aktywna na Instagramie, ale niedawno wróciła do regularnego publikowania. Wróciła jednak odmieniona, czego dowodem jest jej ostatni post. Trenerka opowiedziała w nim o tym, jak zmieniły się jej priorytety, jeśli chodzi o dążenia do wymarzonej sylwetki. W tym celu zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym wypina pupę do obiektywu.

„Pardon za fotkę od… strony, ale temat tego wymaga (…) Jeśli jesteś tu ze mną lata, to pewnie zauważyłaś, że na przestrzeni tych lat moje ciało się zmienia… Idę zawsze w tym kierunku który obieram. Moje efekty nigdy nie stanęły w miejscu" - napisała trenerka.

Ewa Chodakowska zaskoczyła fanów tym wyznaniem... (Fot. PAP)

A w dalszej części postu wyznała, że nie marzy już o takiej sylwetce, którą uznawała za ideał wtedy, gdy zaczynała ćwiczyć. "Kiedyś chciałam mieć ośmiopack i mini procent tkanki tłuszczowej. Teraz chcę mieć dupsko, biodra, więcej udka bez cienia cellulitu i płaski brzuszek. Koniecznie przy tym smukłe ramiona" - napisała trenerka.

Komentarze
  • Jaga
    1 sierpnia, 06:57

    To chore.

  • Adaś
    2 sierpnia, 09:18

    Tak trzymaj Ewka- dosc tych chodzacych wieszakow z popielniczkami przy obojczykach.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama