Menu

Ellen Pompeo zdradziła, dlaczego wciąż gra w "Chirurgach"

Ellen Pompeo zdradziła, dlaczego wciąż gra w "Chirurgach"
Ellen Pompeo nie przejmuje się, że na zawsze zostanie zaszufladkowana jako serialowa Meredith Grey... (Fot. PAP/EPA)
Gwiazda bijącego rekordy popularności serialu 'Chirurdzy' w najnowszym wywiadzie wyjaśniła, dlaczego nigdy nie kusiło jej, by porzucić rolę Meredith Gray i podjąć nowe zawodowe wyzwania. Powód jest dość prozaiczny...
Reklama

Ellen Pompeo widzowie kojarzą z jedną rolą. Nie bez przyczyny. Od przeszło 15 lat wciela się ona w lekarkę Meredith Grey w popularnym amerykańskim serialu "Chirurdzy". Jak zaznacza gwiazda, jej decyzja o pozostaniu w produkcji była w pełni świadoma. Choć wielu aktorów prędzej czy później odchodzi z seriali, które zagwarantowały im popularność, by uniknąć zaszufladkowania i rozwijać się zawodowo podejmując nowe wyzwania, Pompeo nigdy nie chciała obrać takiej drogi. Do swojej pracy ma bowiem podejście czysto pragmatyczne.

"Zdrowe domowe życie było dla mnie zawsze ważniejsze niż kariera. Dlatego zdecydowałam się zostać w serialu i zarabiać pieniądze, zamiast gonić za ambitnymi rolami. Moje dzieciństwo nie było szczególnie szczęśliwe. Wizja posiadania rodziny, o którą dbam, trójki wspaniałych dzieci i męża, była czymś najważniejszym – czymś, co czyniło mnie kompletną i pozwoliło zamknąć dziurę w moim sercu" – wyznała Pompeo goszcząc w internetowym programie Jemele Hill Is Unbothered. I dodała, że bezpieczeństwo finansowe zawsze było jej priorytetem.

Dwa lata temu gwiazda "Chirurgów" ujawniła, że wynegocjowała roczne wynagrodzenie w wysokości 20 mln dolarów, co uczyniło ją jedną z najlepiej opłacanych aktorek w telewizji. "Ten serial był pięknym prezentem i tak staram się na to patrzeć. Nie lubię gonić za niczym, a aktorstwo, z mojej perspektywy, wygląda często właśnie jak gonitwa. Musisz błagać o role, rywalizować, pokonywać innych. To nie dla mnie. Dokonałam wyboru i nie żałuję tego" – zaznaczyła aktorka.

Serial "Chirurdzy" emitowany jest od 2005 roku. Opowiada on o grupie lekarzy pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. W 2007 roku produkcja została uhonorowana Złotym Globem dla najlepszego serialu dramatycznego.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama