Menu

Edyta Górniak pokazała strój, w którym przygotowuje się do koncertów...

Edyta Górniak pokazała strój, w którym przygotowuje się do koncertów...
Edyta Górniak to jedna z największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej. (Fot. PAP)
W trakcie występów przed publicznością olśniewa nie tylko swoim głosem, ale również dopracowanymi w każdym calu stylizacjami. Jednak gdy przygotowuje się do tych koncertów, wybiera znacznie wygodniejszy strój. Edyta Górniak zdradziła, że podczas prób zazwyczaj śpiewa w ulubionej piżamie.
Reklama

Tym istotnym dla jej wielbicieli szczegółem gwiazda podzieliła się, gdy zamieściła w mediach społecznościowych filmik z przygotowań do koncertu w Kazimierzu Dolnym, który odbył się w 2019 roku. "Cóż… w piżamie chyba lubię najbardziej" - napisała pod nagraniem Górniak.

Piosenkarka nie ukrywa, że bardzo jej brakuje spotkań z publicznością. "Tęsknię za wami wszystkimi. Za moimi muzykami, dźwiękowcami, oświetleniowcami i kierowcami. Za całym moim zespołem".

Fani gwiazdy jak zwykle obsypali ją komplementami. W komentarzach pisali, że Górniak nawet w piżamie wygląda olśniewająco. I też wyznawali, że bardzo brakuje im koncertów swojej idolki.

"Jest tak pusto bez twoich koncertów, szok. Brakuje mi ciebie i naszych spotkań" - napisała jedna z internautek, a inna dodała: "Każdy twój koncert jest wart pokonywania przeciwności. Kilometrów, czasu, finansów (…). To był najlepszy rok, rok z tobą".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.08.2020
GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

Sport


Sport

Reklama