Menu

Drew Barrymore: Nigdy więcej nie wyjdę za mąż!

Drew Barrymore: Nigdy więcej nie wyjdę za mąż!
Miłość - tak, małżeństwo - nie? Gwiazda uważa, że obie rzeczy nie muszą się łączyć... (Fot. PAP/EPA)
Trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu, trzykrotnie się rozwodziła i ma już tego dosyć. 'Nigdy więcej nie wyjdę za mąż' - deklaruje 45-letnia aktorka.
Reklama

"Nigdy nie wyjdę za mąż. Nigdy, ale to nigdy! Są dwie opcje, albo z tym skończyć, albo pójść drogą Elizabeth Taylor" – mówi Barrymore w wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "People". Jeśli chodzi o Taylor, woli nie iść śladem aktorki, która była 8-krotnie zamężna. To odważna deklaracja ze strony Barrymore, zwłaszcza że ma dopiero 45 lat.

"Nie oznacza to, że nie chciałabym nikogo poznać. Zwłaszcza gdy moje dzieci pójdą do college’u. Mogę też być za rok szaleńczo zakochana. Jestem na to otwarta, ale tego nie szukam" – doprecyzowuje aktorka.

Gwiazda "E.T." spróbowała nawet randkowania w Internecie. "Byłam na kilku randkach. Wielu facetów znikało bez słowa wyjaśnienia" – wspomina.

Barrymore była trzykrotnie zamężna. Po raz pierwszy wzięła ślub w wieku 19 lat. Pozew o rozwód złożyła niecałe dwa miesiące po ślubie. Niewiele dłuższe było jej drugie małżeństwo. Jej mąż złożył pozew po pięciu miesiącach. Najdłużej, bo przez pięć lat, Barrymore była żoną Willa Kopelmana, handlarza dziełami sztuki. Doczekała się z nim dwóch córek.

Miłość jest jednym z głównym tematów jej codziennego talk-show. Audycja "Drew Barrymore Show" zadebiutowała na antenie CBS 14 września. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.10.2020
GBP 5.100 złEUR 4.619 złUSD 3.931 złCHF 4.311 zł

Sport


Sport

Reklama