Menu

Dominika Gwit: Dieta to nie kara...

Dominika Gwit: Dieta to nie kara...
Nagroda?!
Reklama
Dla Dominiki Gwit sukces miał rozmiar XXL. O ile na ekranie krągłości były jej atutem, poza nim nadwaga była kłopotliwa dla jej zdrowia. Dlatego aktorka zdecydowała się zmienić swoje życie i dietę. Dziś waży już... 30 kilo mniej. "Odchudzanie to przygoda, a nie kara" - zapewnia.

Lubiana Zośka "Gruba" z "Przepisu na życie", nie przypomina już tej krągłej dziewczyny. Jak sama podkreśla - motywacją nie był mniejszy rozmiar ubrań, a zdrowie. Choć mniejsza o kilka rozmiarów garderoba cieszy, aktorkę zdecydowanie bardziej dopinguje poprawa jej kondycji fizycznej.

"Postanowiłam schudnąć, ponieważ chciałam zawalczyć o swoje zdrowie. Miałam już trzeci stopień otyłości i dobrze wiedziałam, że za kilka lat będę miała problemy ze zdrowiem. Wiedziałam, że mam sporo do zrzucenia i sama sobie nie poradzę, dlatego postanowiłam udać się do specjalisty. Słyszałam wcześniej o Konradzie Gacy, widziałam w telewizji ludzi, których odchudził i postanowiłam, że pójdę na jego wykład. Bardzo się wtedy zmotywowałam i postanowiłam, że rozpocznę tą wielką przygodę z odchudzaniem. Minęły cztery miesiące, a ja ważę 30 kg mniej" - wyjaśniła aktorka.

Ale dieta to tylko połowa sukcesu. Co drugi dzień aktorka chodzi na trening. "Nie miałam jeszcze kryzysu i mam nadzieję, ze nie będę już go miała. Moim marzeniem jest uzyskanie 70 cm w talii i mam nadzieję, ze to marzenie spełnię. Motywują mnie efekty i doskonałe samopoczucie. No i powoli zmieniam garderobę. W tej chwili noszę rzeczy pięć rozmiarów mniejsze od tych, które nosiłam jeszcze w kwietniu. Trener nauczył mnie, że odchudzanie to przygoda, a nie kara" - zakończyła.
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.01.2020
GBP 5.071 złEUR 4.268 złUSD 3.873 złCHF 3.991 zł

Sport


Reklama