Menu

Daniel Craig otrzymał stopień komandora Royal Navy!

Daniel Craig otrzymał stopień komandora Royal Navy!
Craig przyznał, że wielkim przywilejem i zaszczytem jest dołączenie do najstarszej służby w brytyjskich siłach zbrojnych. (Fot. Twitter/@RoyalNavy)
Pięciokrotnego odtwórcę roli Jamesa Bonda spotkało niezwykłe wyróżnienie. Aktorowi nadano honorowy stopień komandora porucznika Royal Navy. Tym samym Daniel Craig zrównał się stopniem z fikcyjnym agentem 007, który też jest komandorem.
Reklama

Aktor został mianowany honorowym komandorem porucznikiem przez admirała Tony’ego Radakina. "Daniel Craig jest dobrze znany z tego, że od 15 lat gra komandora Bonda, oficera marynarki wojennej, który dba o bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii podczas misji na całym świecie. To właśnie robi prawdziwa Królewska Marynarka Wojenna na co dzień, używając technologii i umiejętności w taki sam sposób, jak sam Bond" - stwierdził w oświadczeniu admirał.

Natomiast Craig przyznał, że wielkim przywilejem i zaszczytem jest dołączenie do najstarszej służby w brytyjskich siłach zbrojnych. Jako komandor porucznik chce wspierać pracowników tej instytucji i ich rodziny. Aktor miał okazję poznać nie tylko admirała Radakina, ale również Francesa Bonda, oficera, który pracuje na co dzień w kwaterze Królewskiej Marynarki Wojennej w Portsmouth.

Flota Royal Navy była zaangażowana w postanie najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. W trailerze do "Nie czas umierać" zobaczyć można niszczyciela rakietowego typu 45.

W Wielkiej Brytanii światowa premiera filmu będzie miała miejsce 28 września 2021 roku w Royal Albert Hall w Londynie.

Komentarze
  • Nick
    27 września, 14:01

    lepiej by mu dali uprawnienia na ciezarowke

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.10.2021
GBP 5.4395 złEUR 4.6018 złUSD 3.9502 złCHF 4.3054 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama