Menu

Czy to właśnie on zagra księcia Karola w ostatnich sezonach "The Crown"?

Czy to właśnie on zagra księcia Karola w ostatnich sezonach "The Crown"?
Czt Dominic West zagra brytyjskiego następcę tronu?... (Fot. PAP/EPA)
15 listopada tego roku na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje czwarty sezon popularnego serialu 'The Crown'. Po raz ostatni w rolę księcia Karola wcieli się w nim Josh O’Connor. W sezonach piątym i szóstym obsada 'The Crown' zostanie zmieniona.
Reklama

Większość nazwisk aktorów, którzy pojawią się w finałowych seriach tej produkcji, jest już znana. Wciąż bez odpowiedzi pozostaje jednak pytanie, kto wcieli się w nich w postać Karola. 

Wymiana obsady nie jest niczym nowym, jeśli chodzi o serial "The Crown". Po raz pierwszy do takiej zmiany doszło po zakończeniu drugiego sezonu serialu. W rozgrywających się kilka lat później kolejnych sezonach w głównych rolach obsadzono odpowiednio starszych aktorów. Ponieważ jego akcja znów przeniesie się w czasie, konieczna jest kolejna zmiana.

Większość ról w sezonach numer pięć i sześć została już obsadzona. Rolę królowej Elżbiety II przejmie Imelda Staunton. Jonathan Pryce zagra rolę jej męża księcia Filipa, a Lesley Manville wcieli się w rolę księżniczki Małgorzaty. W roli księżnej Diany zobaczymy Elizabeth Debicki. Widać więc, że wakat pozostaje jedynie w przypadku księcia Karola. Czy w jego roli wystąpi Dominic West? Według informacji portalu "Variety", aktor prowadzi właśnie zaawansowane rozmowy w tej sprawie.

Popularność Westowi przyniósł udział w kryminalnym serialu "Prawo ulicy", który przez wielu uznawany jest za najlepszy serial telewizyjny w historii. W ostatnich latach można było go też oglądać w innym popularnym serialu: "The Affair". Aktor wystąpił również w takich filmach jak m.in. "Chicago", "300" czy "Punisher: Strefa wojny".

Zbliżający się szybkimi krokami czwarty sezon "The Crown" rozgrywał się będzie w latach 80. ubiegłego wieku. Skupi się głównie na małżeństwie księcia Karola i księżnej Diany, w którą wcieli się Emma Corrin. Kolejne dwa sezony serialu, które mają być zarazem ostatnimi, rozgrywać się będą w latach 90. i na początku XXI wieku. Twórca serialu Peter Morgan zapewnił wcześniej, że w serialu nie zostaną pokazane najnowsze dzieje brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama