Menu

Chris Hemsworth naciąga fanów? Uwaga na jego aplikację do ćwiczeń

Chris Hemsworth naciąga fanów? Uwaga na jego aplikację do ćwiczeń
Ach, ten Chris... (Fot. Getty Images)
Australijski aktor, który zagrał w przebojowym filmie 'Tyler Rake: Ocalenie' miesiąc temu zaproponował sześć tygodni darmowego ćwiczenia fitness w aplikacji online. Wielu z tych, którzy się na to skusili, są mu teraz winni pieniądze.
Reklama

Użytkownicy masowo skarżą się, że aplikacja treningowa Chrisa Hemswortha, "Centr, by Chris Hemsworth", obciążyła ich opłatą subskrypcyjną w wysokości min. 99 dol. I nie zmieniło się to także po próbach anulowania bezpłatnego okresu próbnego, który był w niej oferowany. Użytkownicy zasypali administratorów skargami, w których nazywają ją "podstępną", "oszustwem" i żądają zwrotu pieniędzy. Ale ci odpowiadają, że nie doczytali szczegółów umowy.

W okresie pandemii wiele aplikacji do fitnessu oferowało bezpłatne okres próbne i właśnie w tym czasie gwiazdor zrobił to samo, oferując swój program. Zaoferował nowym użytkownikom bezpłatny, sześciotygodniowy cykl treningowy, który mogliby anulować w dowolnym momencie. Aplikacja, która została uruchomiona w lutym 2019 r., łączy fitness z medytacją i dietą. Niestety okazało się, że ci, którzy chcieli zrezygnować z subskrypcji, nie mogą tego zrobić bez uiszczenia opłaty.

Pułapka w regulaminie polega na tym, że użytkownicy powinni anulować aplikację w taki sam sposób, w jaki się zarejestrowali, więc jeśli wzięli ją z aplikacji na iOS, muszą również anulować w ten sposób. Jeśli zarejestrowali się za pośrednictwem witryny WWW, ale używają ją w smartfonie z systemem Android, zobowiązani są wycofać się za pośrednictwem strony internetowej. Wielu użytkowników uważało, że się wylogowało, ale otrzymało odpowiedź, że odmowa nie została przyjęta. I teraz muszą płacić.

Dlatego informujemy: jeśli ktoś się skusił na trening z gwiazdorem, warto wiedzieć, że subskrypcja odnawia się automatycznie pod koniec okresu próbnego, o ile użytkownicy nie anulują jej wcześniej. I że trzeba czytać regulaminy aplikacji, zanim się je ściągnie. Nawet, jeśli promuje je aktor, który zagrał bardzo sympatyczną rolę.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2020
GBP 4.983 złEUR 4.438 złUSD 4.050 złCHF 4.171 zł

Sport


Sport

Reklama