Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Celine Dion zaangażowała się w kolejny film dokumentalny o sobie

Celine Dion zaangażowała się w kolejny film dokumentalny o sobie
Ciekawe, czy z dokumentu o Celine Dion dowiemy się czegoś więcej o artystce?... (Fot. PAP/EPA)
W lipcu, na festiwalu w Cannes zadebiutował film 'Aline. Głos miłości' luźno inspirowany biografią Celine Dion. Teraz na horyzoncie pojawiła się kolejna produkcja opowiadająca o kanadyjskiej piosenkarce. Tym razem chodzi o dokument. 
Reklama

Rozpoczęcia prac nad dokumentem ogłosiła firma Sony Music Entertainment's Premium Content. Film, który nie posiada jeszcze tytułu, wyreżyseruje Irene Taylor Brodsky. W 2007 r. zdobyła ona nagrodę publiczności na festiwalu Sundance za najlepszy film dokumentalny, którym wybrano "Słyszeć tu i teraz" – ukazała w nim swoich głuchoniemych od urodzenia rodziców, którzy decydują poddać się operacji przywracającej im słuch. Natomiast w 2009 r. była nominowana do Oscara w kategorii najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny za "The Final Inch".

Twórcy dokumentu uzyskali błogosławieństwo od Celine Dion. Co więcej, gwiazda weźmie udział w jego powstaniu. "Zawsze byłam otwartą książką dla moich fanów. Myślę, że Irene, z wrażliwością i przemyślaną kreatywnością będzie w stanie pokazać wszystkim tę część mnie, której wcześniej nie widzieli. Wiem, że opowie moją historię w najbardziej szczery i serdeczny sposób" – stwierdziła w oświadczeniu kanadyjska diwa.

Symapatycy Celine wcześniej będą mogli obejrzeć film "Aline. Głos miłość" - fabułę, której główna bohaterka jest wzorowana na Dion. To przede wszystkim historia miłosna, która skupia się na młodości piosenkarki oraz jej romansie ze starszym o 26 lat menadżerem Rene’m Angelilem. W filmie zostanie pokazana droga artystki od występu na konkursie talentów po międzynarodową sławę.

Obraz wejdzie do kin prawdopodobnie na początku przyszłego roku. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.12.2021
GBP 5.4021 złEUR 4.5934 złUSD 4.0653 złCHF 4.4165 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama