Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Były przyjaciel Johnny’ego Deppa zeznał, że aktor bił Amber Heard

Były przyjaciel Johnny’ego Deppa zeznał, że aktor bił Amber Heard
Czy Johnny rzeczywiście chwalił się, że może bić żonę?... (Fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP via Getty Images)
'Nigdy w życiu nie uderzyłem żadnej kobiety' – zapewnił kilka razy Johnny Depp na sali rozpraw podczas trwającego procesu o zniesławienie, który aktor wytoczył swojej byłej żonie. Zapewnieniom tym przeczą jednak zeznania kolejnego świadka – dawnego przyjaciela procesującej się pary.
Reklama
Reklama

Za nami kolejny etap jednego z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. Johnny Depp pozwał byłą żonę o zniesławienie w związku z napisanym przez nią artykułem, który w 2018 roku ukazał się na łamach "The Washington Post". Gwiazda wyznała w tym tekście, że była ofiarą przemocy domowej i choć nie wymieniła nazwiska oprawcy, wszyscy bez trudu mogli domyślić się, że chodzi o Deppa. Dwa lata wcześniej Heard opublikowała bowiem w sieci słynne już zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy, a jako sprawcę pobicia wskazała właśnie byłego męża.

Gwiazdor "Piratów z Karaibów" w wyniku tych oskarżeń stracił reputację oraz szereg ról i lukratywnych kontraktów. Dlatego domaga się od eksmałżonki 50 mln dolarów zadośćuczynienia.

"Nigdy nie dotarłem do punktu, w którym zaatakowałbym panią Heard w jakikolwiek sposób. Nigdy w życiu nie uderzyłem kobiety. Ponieważ wiedziałem, że w tych oskarżeniach nie ma choćby cienia prawdy, czułem, że muszę bronić nie tylko siebie, ale i swoich dzieci. Moim celem jest ujawnienie prawdy" – zaznaczył podczas jednej z pierwszych rozpraw.

Ten świadek zdecydowanie może zaszkodzić aktorowi... (EPA/BRENDAN SMIALOWSKI / POOL via PAP)

Zapewnieniom tym przeczą tymczasem zeznania kolejnego świadka. Niejaki Io Tillett Wright, dawny przyjaciel procesującej się pary, ujawnił w sądzie, że Depp w jednej z ich prywatnych rozmów przechwalał się, że po ślubie z Amber Heard zamierza ją bić.

"Jesteśmy małżeństwem, więc mogę walnąć ją w twarz i nikt nie może z tym nic zrobić" – miał stwierdzić aktor. Wright dodał, że Depp zdawał sobie sprawę z niszczącego wpływu jego uzależnienia od alkoholu i narkotyków na relacje z kobietami. Nałóg był jednak silniejszy. "Wiedział, że to wywoływało problemy z jego związkach, ale nie lubił życia na trzeźwo" – zaznaczył świadek.

Io Tillett Wright zeznał też, że pod wpływem środków odurzających Depp zachowywał się w nieprzewidywalnie, ujawniając "mizoginistyczną, agresywną stronę osobowości".

"Pijany lub naćpany wpadał w furię, miewał paranoję, był po prostu nieobliczalny. Na trzeźwo to zupełnie inny facet – uroczy, przyjazny, miły. Ale on nie chciał być trzeźwy" – wyjaśnił świadek, potwierdzając tym samym wersję Heard.

Depp w rozmowach z nim miał też w obraźliwy sposób wypowiadać się o swojej ówczesnej żonie. "Był przekonany, że Amber Heard romansowała z każdym facetem i kobietą, których spotkała na swojej drodze. Kiedyś powiedział mi, że kiedy cycki jej opadną, a twarz pokryje się zmarszczkami, nikt nie będzie się nią interesować" – zeznał Wright. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.06.2022
GBP 5.4510 złEUR 4.7004 złUSD 4.4377 złCHF 4.6513 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama