Menu

Buty od... Cristiano Ronaldo!

Buty od... Cristiano Ronaldo!
Fot. AFP/Getty Images
Do kupienia już w lutym...
Reklama
Gwiazdor piłki Cristiano Ronaldo wprowadzi na rynek w lutym nową markę obuwia. Buty, wykonane w całości z portugalskich materiałów, pojawią się na półkach sklepowych sieci "CR7" należącej od 2008 roku do portugalskiego piłkarza.

"Każdy z lansowanych przeze mnie butów jest w stu procentach portugalski, wyprodukowany został bowiem w mojej ojczyźnie. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy i dumny" - poinformował na swoim profilu na Facebooku Cristiano Ronaldo.

Imię i nazwisko portugalskiego piłkarza będzie wybite drobnymi literami w pobliżu sznurowań butów. Na podeszwie oraz wewnątrz buta znajdą się inicjały zawodnika oraz numer 7, z którym gracz występuje w reprezentacji swego kraju.

Kilka działających na terenie Portugalii sklepów CR7 funkcjonuje w ramach franchisingu i oferuje odzież i akcesoria dla młodzieży. Większość towarów sprzedawanych jest jednak poprzez wirtualny sklep na stronie internetowej sieci. W ubiegłym roku w jej ofercie pojawiła się linia bielizny męskiej zaprojektowanej przez samego Ronaldo, a w tym roku hitem są pierwsze koszule CR7. Ich projektantem jest Richard Chai.

Zdaniem ekspertów od marketingu wizerunek Cristiano Ronaldo jest dobrym narzędziem handlowym, i to nawet w nielegalnych przedsięwzięciach. Przypominają, że podczas brazylijskiego mundialu policja z Sao Paulo zarekwirowała ponad 4000 kapsułek na narkotyki z podobizną kapitana reprezentacji Portugalii.
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.01.2020
GBP 5.071 złEUR 4.268 złUSD 3.873 złCHF 3.991 zł

Sport


Reklama