Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Britney Spears ma nowego chłopaka. To wielokrotnie skazywany kryminalista

Britney Spears ma nowego chłopaka. To wielokrotnie skazywany kryminalista
Kim jest nowy wybranek Britney Spears? (Fot. Twitter/@nypost)
W połowie sierpnia amerykańskie media poinformowały, że Britney Spears i Sam Asghari postanowili zakończyć trwające nieco ponad rok małżeństwo. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, artystka już znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera.
Reklama
Reklama

Britney Spears i Sam Asghari stanęli na ślubnym kobiercu na początku czerwca zeszłego roku. Od tamtej pory wydawali się być nierozłączn, a jednak, po upływie zaledwie 14 miesięcy para postanowiła się rozstać. Informator magazynu "People" donosił niedawno, że 41-letnia piosenkarka i młodszy od niej o ponad dekadę model od dłuższego czasu oddalali się siebie.

Wygląda jednak na to, że gwiazda nie jest zdruzgotana, bo znalazła już pocieszenie w ramionach nowego partnera. Jest nim 37-letni Paul Richard Soliz, który do niedawna pracował u Spears w charakterze sprzątacza i złotej rączki.

"Został zatrudniony do czyszczenia toalet, mycia podłóg, wynoszenia śmieci i prac konserwatorskich na terenie jej kalifornijskiej posiadłości. Naprawiał wszelkie drobne uszkodzenia i usterki" – zdradził informator Page Six. W ostatnich dniach para została kilkakrotnie sfotografowana przez paparazzich podczas wspólnych wyjść.

Obawy fanów gwiazdy może budzić nie tylko to, że szybko związała się z mężczyzną, którego słabo zna. Powodem do niepokoju jest także kryminalna przeszłość Soliza.

Kartoteka nowego partnera Spears jest naprawdę bogata. W przeszłości był on notowany m.in. za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy, zakłócanie spokoju i posiadanie niezarejestrowanej broni, za co został skazany na dwa lata w zawieszeniu.

Jego problemy z prawem się nie skończyły. W ubiegłym tygodniu Soliz był widziany przed budynkiem sądu w Los Angeles, gdzie miał się stawić w związku z naruszeniem zwolnienia warunkowego. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.10.2023
GBP 5.3183 złEUR 4.6091 złUSD 4.3634 złCHF 4.7869 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama