Menu

Bolek i Lolek, Reksio i Baltazar Gąbka za darmo legalnie w sieci!

Bolek i Lolek, Reksio i Baltazar Gąbka za darmo legalnie w sieci!
Reksio i wiele innych polskich bajek trafiło legalnie na YouTube! (Fot. Twitter/@Patryk_Osowski)
Studio Filmów Rysunkowych uruchomiło własny kanał na YouTube. Teraz w jednym miejscu najmłodsi widzowie mogą legalnie oglądać wszystkie najlepsze filmy bielskiej wytwórni.
Reklama

Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, jako jedna z pierwszych polskich wytwórni filmowych, podpisało umowę z Google, właścicielem serwisu YouTube. Dzięki porozumieniu, bielska wytwórnia może samodzielnie usuwać z portalu nielegalne treści. Tylko w ostatnim czasie usunięto kilka tysięcy "pirackich" filmów z Bolkiem i Lolkiem, Reksiem czy Baltazarem Gąbką.

Jednocześnie studio na własnym kanale (link TUTAJ) zamieściło swoje najsłynniejsze produkcje - dzieci znajdą tu m.in. "Wielką podróż Bolka i Lolka", "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie", "Porwanie w Tiurlistanie" czy kilkadziesiąt filmów z Reksiem i Baltazarem Gąbką. Obok klasyki, młodzi widzowie z dużym zainteresowaniem mogą obejrzeć również najnowsze filmy SFR - serię o przygodach Kuby i Śruby.

"Podpisanie umowy z YouTube pozwoliło SFR podjąć skuteczną walkę z nielegalnym rozpowszechnianiem naszych treści na tej platformie. Obecnie głównym celem naszego kanału jest promocja produkcji SFR, zarówno tej dawnej jak i najnowszej. Niestety do dnia dzisiejszego przychody z dystrybucji w sieci w żaden sposób nie są porównywalne z dystrybucją tradycyjną, stąd na naszym kanale udostępnianie filmów będzie miało charakter rotacyjny, tak by cały kontent był w dalszym ciągu atrakcyjny dla tradycyjnych odbiorców takich jak staje telewizyjne" -  przekazał Andrzej Orzechowski, dyrektor studia.

Komentarze
  • Hugo
    3 kwietnia 2019, 12:52

    Uwielbiałem te bajki jak byłem mały

  • THC Bellend
    3 kwietnia 2019, 14:52

    Ja je nadal ufielbiam mimo ze 50 na karku! W szczekulnosci Baltazara ! Oj szarpałbym hue bue

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.02.2020
GBP 5.145 złEUR 4.273 złUSD 3.956 złCHF 4.021 zł

Sport


Reklama