Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Bliscy Elona Muska nie znosili Amber Heard...

Bliscy Elona Muska nie znosili Amber Heard...
Toksyczna manipulatorka, która potrafiła też być czarująca - tak określają niektórzy Amber Heard... (Fot. Getty Images)
Długo wyczekiwana biografia Elona Muska pióra Waltera Isaacsona, 12 września trafiła do sprzedaży. Jednym z ciekawszych wątków poruszonych w tej książce są kulisy związku potentata nowych technologii z byłą żoną Johnny’ego Deppa, Amber Heard. Rozmówcy Isaacsona twierdzą, że aktorka była toksyczna, skora do manipulacji i nierzadko popadająca w histerię.
Reklama
Reklama

Elon Musk zwrócił uwagę na Amber Heard, gdy zobaczył ją w filmie "Maczeta zabija" (2013). Miliarder zaprosił ją później do siedziby swojej firmy z branży kosmicznej, SpaceX, a następnie odwiedził ją na planie "Aquamana". Zaczęli spotykać się w 2016 r., tuż po tym, jak Amber złożyła pozew o rozwód z Deppem. Jej związek z Muskiem trwał nieco ponad rok.

Osoby z bliskiego otoczenia Muska, rozmawiając z autorem jego biografii, nie zostawiły na Heard suchej nitki. "Była toksyczna, była koszmarna" – wspomina Kimbal Musk, brat Elona. Szef personelu Muska porównał ją z kolei do Jokera z "Batmana".

"Nie miała innego celu niż wywołać chaos. Uwielbia wszystko destabilizować. Ona i Musk nie spali całą noc, bo się kłócili, a potem on nie mógł wstać aż do popołudnia" – stwierdził Sam Teller.

Elon Musk nie ma szczęścia do kobiet. (Fot. Getty Images)

Kimbal dodaje, że Amber potrafiła być też czarująca. "To naprawdę bardzo dobra aktorka, więc powie rzeczy, które lubisz. Ale nie będzie mówić prawdy. Sposób, w jaki potrafi kreować własną rzeczywistość, przypomina mi mojego tatę".

Errol Musk, bo o nim mowa, od wielu lat pozostaje skłócony z rodziną. Kolejna partnerka Elona, piosenkarka Grimes, z którą ten ma troje dzieci, uważa, że tendencja Muska do lokowania uczuć w niewłaściwych kobietach, jest efektem jego relacji z ojcem. Z powodu tej relacji miłość kojarzy mu się z tym, że ktoś jest wobec niego nikczemny i opresyjny.

"To smutne, że mój brat zakochuje się w kobietach, które są dla niego naprawdę podłe. Bez wątpienia są piękne, ale mają bardzo ciemną stronę i Elon wie, że są toksyczne" – przyznał Kimbal. Elon potwierdził Isaacsonowi, że w sprawach uczuciowych szczególnie często bywa "głupcem".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.10.2023
GBP 5.3183 złEUR 4.6091 złUSD 4.3634 złCHF 4.7869 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama