Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Billie Eilish marzy, by zostać matką. "Wolałabym umrzeć, niż nie mieć dzieci"

Billie Eilish marzy, by zostać matką. "Wolałabym umrzeć, niż nie mieć dzieci"
Czy Billie Eilish spełni swoje marzenie? (Fot. Cindy Ord/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue )
Jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w najnowszym wywiadzie pokusiła się o osobiste wyznanie. Eilish ujawniła, że jej wielkim marzeniem jest posiadanie potomstwa. Artystka zaznaczyła jednak, że jest świadoma, iż nieodłącznym elementem macierzyństwa jest ciągły strach o swoje dzieci – zwłaszcza w obliczu zagrożenia atakami z użyciem broni palnej, do jakich od lat dochodzi w USA.
Reklama
Reklama

Choć Billie Eilish ma dopiero 20 lat, już myśli o macierzyństwie. Wielokrotnie nagradzana artystka opowiedziała o tym w wywiadzie udzielonym "Sunday Times". Jak podkreśliła autorka hitu "Bad Guy", posiadanie potomstwa jest jednym z jej największych marzeń i życiowych celów.

"Wolałabym umrzeć, niż nie mieć dzieci. Potrzebuję ich" – stwierdziła kategorycznie. I dodała, że często rozmyśla o tym, jak wyglądałaby jej relacja z pociechami. "Im jestem starsza, tym częściej zastanawiam się, jaką byłabym matką, co zrobię, jeśli moje dziecko nie będzie mnie słuchać" – wyznała gwiazda.

Eilish zaznaczyła, że zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą rodzicielstwo. Tym, co szczególnie ją martwi, jest realne zagrożenie strzelaninami, do których co jakiś czas dochodzi w amerykańskich szkołach. Niespełna miesiąc temu uzbrojony w dwa karabiny 18-latek otworzył ogień do uczniów szkoły podstawowej w teksańskim mieście Uvalde. Zabił 19 dzieci i dwoje dorosłych.

"Obecnie jest tak, że idziesz do szkoły i musisz być przygotowany na traumatyczne, zmieniające życie doświadczenia. Gdzie tu sens, gdzie logika?" – zastanawia się piosenkarka.

Jeśli Eilish w istocie zostanie mamą, zapewne dołoży wszelkich starań, by chronić prywatność swoich pociech. Sama bowiem ciężko znosi to, że media ciągle interesują się jej życiem. W jednym z wywiadów wyznała, że życie w blasku fleszy wpędziło ją w depresję.

Po wydaniu debiutanckiego albumu "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" Eilish, która miała wtedy zaledwie 17 lat, zyskała status międzynarodowej gwiazdy i stała się idolką milionów młodych słuchaczy. Jak podkreśliła, nagła popularność w tak młodym wieku była przytłaczająca i mocno zaszkodziła jej psychice.

"Na początku kariery byłam bardzo przygnębiona. W moim życiu panował mrok, nic nie sprawiało mi radości. Dlatego zawsze tłumaczę fanom, żeby o siebie dbali" – zdradziła gwiazda.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.06.2022
GBP 5.4831 złEUR 4.7094 złUSD 4.4656 złCHF 4.6538 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama