Menu

Ben Affleck ma zakaz wstępu na premierę nowego "Bonda"!

Ben Affleck ma zakaz wstępu na premierę nowego "Bonda"!
Ben Affleck ze swoją dziewczyną "popsuliby" premierę filmu?... (Fot. PAP/EPA)
Szlaban dała mu podobno… jego własna dziewczyna: Ana De Armas, która w filmie gra dziewczynę Bonda. Ale prawda jest taka, że dystrybutorzy filmu 'Nie czas umierać' obawiają się, że związek De Armas i Afflecka, może odciągnąć uwagę mediów od samego wydarzenia.
Reklama

W ostatnich miesiącach, co kilka dni, do mediów trafiają zdjęcia, na których Ana De Amas i Ben Affleck namiętnie całują się na ulicy i zachowują jak para nastolatków zakochanych w sobie bez pamięci. Dziennik "The Sun" opublikował wypowiedź jednego z organizatorów nadchodzącej premiery "Nie czas umierać", z której wynika, że – gdy już się ona wydarzy – cała uwaga mediów powinna wtedy być zwrócona na głównych bohaterów. A gdyby na czerwonym dywanie "dziewczynie Bonda" towarzyszył Affleck, większość dziennikarzy i blogerów z pewnością skupiło się na nich. "To byłaby marketingowa katastrofa" - stwierdził informator.

Ana de Amas jest "dziewczyną Bonda" w najnowszej ekranizacji jego przygód. (Fot. PAP/EPA)

Wspomniana premiera faktycznie staje się koszmarem dystrybutorów. Już teraz "Nie czas umierać" uznawany jest za najdroższy film z bondowskiej serii. I nie chodzi nawet o koszty produkcji, a o pieniądze wydawane na podtrzymywanie zainteresowania nią. Z miesiąca na miesiąc, a ostatnio z roku na rok.

Film pierwotnie miał się pojawić jesienią ubiegłego roku. Później premierę przeniesiono na początek roku 2020 r. Zamknięcie kin z powodu pandemii koronawirusa spowodowało kolejne przesunięcie premiery na listopad tego roku, a i to nie jest pewne, bo w związku z kolejną falą zachorować w USA, eksperci uważają, że kina w tym kraju mogą zostać otwarte dopiero wtedy, gdy powstanie skuteczna szczepionka.

I już pojawiły się "przecieki", że planowane jest kolejne przesunięcie...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.09.2020
GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama