Menu

Beata Kozidrak zdradziła, dlaczego nie występuje w "The Voice of Poland"

Beata Kozidrak zdradziła, dlaczego nie występuje w "The Voice of Poland"
Beata to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. (Fot. PAP)
Artystka postanowiła zdementować plotki na swój temat, związane z jej współpracą z TVP oraz zapowiedzieć wydanie książki, nad którą od początku pandemii pracuje. 'Cieszę się, że odkryłam w sobie nowy talent. To się naprawdę dobrze czyta' - zapewnia.
Reklama

"Moje życie od wielu, wielu lat jest na świeczniku. Wy o tym wiecie albo czytacie. Niejednokrotnie są to straszne bzdury, kłamstwa wręcz. Ostatnio dowiedziałam się, że nie występuję w The Voice of Poland tylko dlatego, że mam inne przekonania polityczne. To jest po prostu kłamstwo!" – zapewniła z przejęciem Kozidrak podczas transmisji na Instagramie.

"To mnie bardzo boli, bo nie jest łatwo żyć w takim świecie kłamstw. Czasami nie jestem w stanie tego powiedzieć wam, bo kiedy coś o mnie napiszą, to się po prostu ukazuje i ludzie w to wierzą. Jeśli jest taka możliwość, to po prostu wam mówię, że to są kłamstwa (…) Tak, być może muszę być silną kobietą, żeby to znosić" – stwierdziła piosenkarka.

Przypomnijmy, kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Kozidrak nie zobaczymy w roli jurorki w nowej edycji "The Voice of Poland". Mało tego, gwiazda nie została nawet zaproszona na casting do programu. Podobno podpadła władzom TVP z powodu słów, że "przeżyła komunę, to i PiS przeżyje".

Artystka opowiedziała też o książce, nad którą zaczęła pracować w czasie pandemii: "Strasznie się cieszę, że odkryłam w sobie jeszcze jeden talent. Idzie mi naprawdę fajnie. To nie będzie taka biografia czy autobiografia taka typowa (…) To zupełnie coś innego. To się fajnie czyta. W tej książce przeczytacie o pewnych fragmentach z mojego życia, ważnych dla mnie. (…) Jest naprawdę śmiesznie. Myślę, że ukaże się pod koniec roku".

Piosenkarka kilkukrotnie łamiącym się ze wzruszenia głosem mówiła, że bardzo tęskni za energią swoich fanów, którą odczuwała podczas koncertów. Zaapelowała do nich, by wzięli udział w II turze wyborów prezydenckich.

Zdradziła ponadto, że po nagraniu nowej piosenki, będzie ze swoim zespołem realizować do niej teledysk. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama