Menu

"Bad Boys" wracają!

"Bad Boys" wracają!
Premiera filmu już na początku przyszłego roku! (Fot. Getty Images)
W sieci pojawił się zwiastun filmu 'Bad Boys for Life' z Willem Smithem i Martinem Lawrence'em. Pierwszy obraz z cyklu powstał w 1995 r. Premiera najnowszego zaplanowana jest na styczeń 2020 r.
Reklama

Tym razem ekscentryczny duet policyjny będzie próbował namierzyć szefa kartelu narkotykowego Armando Armasa (Jacob Scipio). Paola Nunez zagra policyjnego psychologa, byłą dziewczynę Mike'a. W filmie zagrają także Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig oraz Charles Melton i DJ Khaled. Theresa Randle powróci jako Theresa Burnett, dziewczyna Marcusa. Do obsady powraca także Joe Pantoliano jako wyrozumiały szef bohaterów.

Za kamerą stają Adil El Arbi i Bilall Fallah. Nad scenariuszem pracują Chris Bremner, Joe Carnahan, David Guggenheim i Anthony Tambakis.

Pierwszy film z cyklu powstał w 1995 r. Za kamerą stanął Michael Bay. Opowieść o dwóch niepoprawnych gliniarzach, którzy rozprawiają się z mafią, stała się hitem i do dziś jest regularnie przypominana w telewizji. Kontynuacja - w identycznym składzie osobowym - powstała w roku 2003.

Willa Smitha można oglądać w przebojowym Alladynie gdzie gra Dżina. Aktor planuje też wyprodukować wraz z Queen Latifah współczesny musical inspirowany historią Romea i Julii.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.02.2020
GBP 5.118 złEUR 4.283 złUSD 3.962 złCHF 4.037 zł

Sport


Reklama