Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Bad Boys" wracają!

"Bad Boys" wracają!
Premiera filmu już na początku przyszłego roku! (Fot. Getty Images)
W sieci pojawił się zwiastun filmu 'Bad Boys for Life' z Willem Smithem i Martinem Lawrence'em. Pierwszy obraz z cyklu powstał w 1995 r. Premiera najnowszego zaplanowana jest na styczeń 2020 r.
Reklama

Tym razem ekscentryczny duet policyjny będzie próbował namierzyć szefa kartelu narkotykowego Armando Armasa (Jacob Scipio). Paola Nunez zagra policyjnego psychologa, byłą dziewczynę Mike'a. W filmie zagrają także Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig oraz Charles Melton i DJ Khaled. Theresa Randle powróci jako Theresa Burnett, dziewczyna Marcusa. Do obsady powraca także Joe Pantoliano jako wyrozumiały szef bohaterów.

Za kamerą stają Adil El Arbi i Bilall Fallah. Nad scenariuszem pracują Chris Bremner, Joe Carnahan, David Guggenheim i Anthony Tambakis.

Pierwszy film z cyklu powstał w 1995 r. Za kamerą stanął Michael Bay. Opowieść o dwóch niepoprawnych gliniarzach, którzy rozprawiają się z mafią, stała się hitem i do dziś jest regularnie przypominana w telewizji. Kontynuacja - w identycznym składzie osobowym - powstała w roku 2003.

Willa Smitha można oglądać w przebojowym Alladynie gdzie gra Dżina. Aktor planuje też wyprodukować wraz z Queen Latifah współczesny musical inspirowany historią Romea i Julii.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.09.2019
GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama